.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Конкурси, гранти arrow Оголошено Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів
Оголошено Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів
04.01.18
grants.jpg
Охтирчани можуть долучитися до Програм малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2017–2018 рр, оголошеної Посольством США в Києві 
Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Теми освітніх і культурних проектів, які підпадають під вимоги програми: 

ОСВІТА: 
Лекції та круглі столи з питань навчальних планів та адміністрування за участю американських фахівців. 
Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні. 
Проекти, що включають в себе взаємодію і партнерство між українськими й американськими студентами та викладачами. 
Проекти, спрямовані на інтеграцію людей з особливими потребами в суспільство і на доступність освіти. 
Проекти, спрямовані на поглиблення медійної грамотності та навичок критичного мислення українських старшокласників. Перевага надаватиметься проектам, які міститимуть вказані нижче теми або елементи: • Проекти, зосереджені на вивченні англійської мови або на американських студіях, що поєднують українську й американську культури. 
Проекти, спрямовані на просування реформ в освіті, енергетичному секторі та у сфері захисту довкілля в Україні й на залучення громадянського суспільства у ці галузі. 
Проекти, які передбачають інтеграцію аудиторії та учасників проекту зі Східної та Західної України. 
Проекти, які передбачають включення аудиторії та внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій України. 
Проекти, зосереджені на підлітках і молоді від 15 до 30 років. Участь американських громадян у проектах заохочується, але не вимагається. 

КУЛЬТУРА: 
Проекти, присвячені виконавському й образотворчому мистецтву, які включають музику, танець, театр, літературу, кіно, фотографію та відео, але не обмежуються ними. 
Проекти, присвячені галерейним виставкам живопису, скульптури, фотографії, інших артефактів, карикатур і подібних творів. 
Лекції та круглі столи, в яких беруть участь американські фахівці в галузі музики, танцю, театру, літератури, поезії, кіно, відео. 
Освітні проекти з виконавського й образотворчого мистецтва, які включають музику, танець, театр, літературу, кіно, фотографію та відео, але не обмежуються ними. 
Всі проекти повинні знайомити українців з американською культурою або підкреслювати американсько-українську співпрацю у сфері мистецтва й культури. Участь американських митців активно заохочується. Перевага надаватиметься проектам, які міститимуть освітні елементи і програми допомоги соціально невлаштованим спільнотам (лекції або майстеркласи). 

РІВЕНЬ ФІНАНСУВАННЯ І ДОПУСТИМІ ВИТРАТИ 
Залежно від наявності коштів, фізичні особи можуть подавати заявки на грант вартістю до 8000 доларів США. Організації можуть подавати завки на гранти розміром до 24 000 доларів США. Допустимі витрати – це ті кошти, які безпосередньо стосуються проектної діяльності. Програма заохочує організації подавати проекти, які включають власні внески та/або кошти, отримані від інших донорів.

Контакти: Посольство США в Україні Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії  засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 24.10.2018 о 15:00 год.
Детальніше...
 
Відділ освіти Охтирської міської ради оголошує про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що знаходиться по вул. Шевченка, 60
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ