.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow Новорічний вернісаж у Центрі реабілітації
Новорічний вернісаж у Центрі реабілітації
29.12.17
cr11111.jpg
Зимові свята люблять  і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне - чудес. А особливі діти чекають їх ще з більшим нетерпінням
22 грудня  новорічний вернісаж розпочали  працівники  міського центру культури і дозвілля,  які підготували та провели для дітей з обмеженими можливостями театралізоване дійство "Космічна подорож".  Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у космічних  хороводах  на сцені, а в  кінці заходу всі вихованці Центру  отримали солодкі подарунки.
26 грудня зимова казка завітала до особливих дітей  від  учнів-волонтерів  Охтирської гімназії.  Школярі приготували для дітей з вадами здоров’я купу веселих пісень, гру на музичних інструментах та театралізовані сценки, а Дід Мороз  зі Снігуронькою вручили малим вихованцям новорічні подаруночки.
27 грудня діти з вадами здоров’я поринули у світ творчості та майстерства. Вони із захватом виготовляли ялинкову прикрасу «Символ року- собачка». 
28 грудня вихованці Центру стали учасниками тематичної виставки «Зимова казка для дітей і дорослих». Для них був проведений  історичний екскурс про традиції святкування Новорічних свят на Охтирщині, ялинкових прикрас, народної іграшки, ялинка у стилі «ретро», виставки картин з зимовими пейзажами  місцевих художників. 
Святкові дні У Центрі реабілітації  проходять  в добрій, дружній атмосфері, наповненій любов’ю і теплом.
cr11112.jpg
cr11113.jpg cr11114.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 квітня 2018 року о 16.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...