.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Про роботу Охтирської дитячої художньої школи ім.Т.Г.Шевченка за 2016-2017 навчальний рік
Про роботу Охтирської дитячої художньої школи ім.Т.Г.Шевченка за 2016-2017 навчальний рік
26.12.17
_dsc8059.jpg
Навчальний процес в Охтирській дитячій художній школі здійснюють 14 викладачів, 10 з яких мають повну вищу освіту

В 2016 році  були  працевлаштовані два молодих спеціалісти.  
За результатами останньої атестації педагогічних працівників 3 викладача мають вищу категорію; І категорію – 3 викладачі, ІІ кат. – 3 викладачі, 10 та 11 розряди у 5 вчителів.  
Завдання нашої школи навчати підростаюче покоління образотворчому та декоративно- прикладному мистецтву, розвивати творчі здібності дітей, привчати їх бачити прекрасне у простих речах та вміти їх створювати власними руками.
Контингент учнів станом на 01 грудня 2017 року становить 300 . У порівнянні з груднем 2014 року – 227, 2015 року – 259, 2016 року – 272.
Станом на 01 вересня 2017 року пільговий контингент складає 42 учня, серед яких 6 –діти –інваліди, 25 – діти з багатодітних сімей, 11- з малозабезпечених сімей.
Художня школа веде дуже активне творче життя, бере участь у творчих змаганнях різного рівня. Учні та викладачі школи за звітний період взяли участь та здобули перемоги в сімох конкурсах, серед яких Всеукраїнські та Міжнародні фестивалі.
У листопаді 2016 року наші учні традиційно брали участь у Відкритому обласному конкурсі юних художників ім.. М. Г. Лисенка на базі Сумської художньої школи. У цьому творчому змаганні учні викладача Степанова Сергія Івановича у номінації скульптура  отримали гідні призові місця, а саме: Бондаренко Анастасія – гран – прі; Кочурова Марина – І місце та Цвик Рузанна – ІІ місце. 
Восени цього ж року учениця Безпалько Світлани Володимирівни Юхно Анастасія заняла ІІІ місце у Відкритому міському фестивалі юних майстрів народного мистецтва «Сумські візерунки».  Під час цього творчого змагання викладачі Якимова Г. О., Вовк Я. Г. та Масло С. Ю. брали участь у майстер – класі на базі комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва. 
Також Юхно Анастасія у листопаді 2016 року брала участь у І Всеукраїнському конкурсі декоративно – прикладного мистецтва «Барви Сумщини».
З метою розвитку та популяризації естетичного виховання у серпні 2016 року за ініціативою відділу культури і туризму Охтирської міської ради та Охтирської дитячої художньої школи був проведений перший відкритий міський фестиваль – конкурс пленеру, присвячений художнику Костянтину Власовському.  Роботи учасників та переможців конкурсу  розміщені у приміщенні міської ради.
Творче змагання відбувалося в рамках проведення загальноміського заходу з нагоди святкування 25–ї річниці Незалежності України та  375-річчя міста Охтирки. Конкурс проводився на відкритому просторі біля мальовничих місць Охтирки. На творче змагання прибули студенти з Києва, Сум, Харкова та  Липової Долини. В конкурсі також брали участь викладачі та учні Охтирської дитячої художньої школи. В трьох вікових категорія взяли участь  26 конкурсантів. 
Наші викладачі навчають не лише дітей, а й діляться своїм досвідом з колегами. Так у вересні, жовтні та листопаді 2016 року я, як викладач декоративно – прикладного мистецтва  провела практичні заняття та майстер – класи для слухачів курсів підвищення кваліфікації на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
 У 2016 році Охтирською дитячою художньою школою була започаткована серія творчих вечорів, які присвячені творчим особистостям нашого краю. І першим таким вечором став вечір пам’яті нашого земляка Михайла Антоновича Новосельського. За допомогою  колег з міського краєзнавчого музею та дружини архітектора цей творчий вечір був наповнений чудовими спогадами,  історіями з життя,  фото та відео матеріалами.
Художня школа активно бере участь у міських заходах. Так у травні 2017 року викладачі провели виставку учнівських робіт, присвячену Дню вишиванки.  У вересні 2017 року наші діти брали участь у міському заході в рамках «Великої Української ходи».
20 жовтня 2017 року Охтирська дитяча художня школа провела святковий захід, присвячений 25 – річчю з дня відкриття закладу. В програмі вечора були майстер – класи від викладачів та учнів, концертна програма з привітаннями та музичні номери від колег з Охтирської музичної школи, танцювальні та вокальні номери від колег Малої Академії Наук.
01 листопада 2017 року в приміщенні міського краєзнавчого музею відбулось відкриття виставки учнівських та викладацьких робіт. Були представлені учнівські випускні роботи з напрямку рисунок, живопису, композиції, скульптури та пленеру. Також викладачі школи продемонстрували власні творчі здобутки.
Щороку в червні в школі проходить святковий захист дипломних робіт випускників школи, під час цього заходу випускники школи вручають символічні подарунки та проводять посвяту у першокласники учнів підготовчих груп.  Наші вихованці вступають в профільні навчальні заклади, так і в 2017 році з 26 випускників четверо  стали студентами ВУЗів художнього напряму, зокрема таких , як  Люблінський університет Марії Кюрі – Склодовської, Київський національний університет культури і мистецтв, Національний університет «Львівська політехніка», Харківська державна академія дизайну і мистецтв. З великою гордість ми можемо сказати, що наша праця матиме продовження в наших учнях. 
В останні роки популярність образотворчого мистецтва набула розповсюдження серед мешканців нашого міста. Важливість естетичного виховання дітей стало пріоритетним для батьків. Тому наповнюваність груп учнів віком 5-7 років здебільшого сягає максимально дозволеної кількості, через, що виникла необхідність у придбанні  в класні кімнати столів та стільців. Потребують ремонту туалетні кімнати, підлоги в сімох класах, електропроводка на І поверсі , завершення утеплення фасаду та капітального ремонту даху. 
У цьому році витрачено 8.0 тис. грн. на придбання  господарчих товарів, канцтоварів, принтеру та 8.0. тис. грн на ремонт охоронної сигналізації.

Директор Охтирської 
дитячої художньої школи
ім. Т.Г.Шевченка                                                    О.М.Дараган

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...
 
У зв’язку із відмовою переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» від зайняття посади відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».