.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Схвалено проект бюджету та Програми економічного розвитку міста, затверджено тариф на проїзд
21.12.17
vikkom2.jpg
Члени виконавчого комітету схвалили проекти Програми економічного і соціального розвитку м.Охтирка на 2018 рік та рішення міської ради «Про бюджет міста на 2018 рік» та прогнозу бюджету міста на 2019 і 2020 роки 

В ході розгляду цих питань міський голова повідомив про те, що депутатами Сумської обласної ради затверджено бюджет області на наступний рік. Відповідаючи на запитання голови Громадської ради Ігор Алєксєєв відзначив, що, на жаль, в місті відсутня інвестиційна активність охтирчан, хоча підприємці інших міст, навіть з інших регіонів, відгукуються на пропозиції брати участь у міських ярмарках і ярмаркують досить успішно. До цього часу не надійшло жодної пропозиції щодо облаштування атракціонів чи місць активного відпочинку в міських парках від наших підприємців, поки що не було ініціативи ніякої щодо співучасті у розвитку інфраструктури міста, але є надія, що таке відношення зміниться. За словами міського голови, реформа освіти не тягне за собою закриття навчальних закладів нашого міста, а регуляторна політика в місті здійснюється в рамках діючого законодавства.
З 1 січня проїзд в міському транспорті загального користування коштуватиме 4 грн. Перевізники взяли на себе зобов'язання продовжити практику пільгового перевезення громадян в усі дні, крім святкових та вихідних, проводити безкоштовні перевезення без надання компенсації з місцевого бюджету: 
-пільгових категорій населення з наданням одного місця для осіб, які визначені чинним законодавством;
-дітей віком до 6 років;
-дітей-інвалідів без обмеження кількості місць;
-учасників АТО, з наданням одного місця;
-дітей загиблих учасників АТО.;
- під час учбового процесу надання знижки учням 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів в розмірі 25% від встановленого тарифу, тобто вартість проїзду школяра 3 грн.  
У 2018 році закладами охорони здоров`я, що здійснюватимуть пільгове медобслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, визначено КЗ "Охтирська міська стоматологічна поліклініка" та КП «Центральна районна аптека № 4».
Перелік послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у місті Охтирка доповнено роботами по технічному обслуговуванню електромереж та обладнання місць загального користування багатоквартирних житлових будинків.
З цими та іншими рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на офіційному сайті. 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради