.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Схвалено проект бюджету та Програми економічного розвитку міста, затверджено тариф на проїзд
21.12.17
vikkom2.jpg
Члени виконавчого комітету схвалили проекти Програми економічного і соціального розвитку м.Охтирка на 2018 рік та рішення міської ради «Про бюджет міста на 2018 рік» та прогнозу бюджету міста на 2019 і 2020 роки 

В ході розгляду цих питань міський голова повідомив про те, що депутатами Сумської обласної ради затверджено бюджет області на наступний рік. Відповідаючи на запитання голови Громадської ради Ігор Алєксєєв відзначив, що, на жаль, в місті відсутня інвестиційна активність охтирчан, хоча підприємці інших міст, навіть з інших регіонів, відгукуються на пропозиції брати участь у міських ярмарках і ярмаркують досить успішно. До цього часу не надійшло жодної пропозиції щодо облаштування атракціонів чи місць активного відпочинку в міських парках від наших підприємців, поки що не було ініціативи ніякої щодо співучасті у розвитку інфраструктури міста, але є надія, що таке відношення зміниться. За словами міського голови, реформа освіти не тягне за собою закриття навчальних закладів нашого міста, а регуляторна політика в місті здійснюється в рамках діючого законодавства.
З 1 січня проїзд в міському транспорті загального користування коштуватиме 4 грн. Перевізники взяли на себе зобов'язання продовжити практику пільгового перевезення громадян в усі дні, крім святкових та вихідних, проводити безкоштовні перевезення без надання компенсації з місцевого бюджету: 
-пільгових категорій населення з наданням одного місця для осіб, які визначені чинним законодавством;
-дітей віком до 6 років;
-дітей-інвалідів без обмеження кількості місць;
-учасників АТО, з наданням одного місця;
-дітей загиблих учасників АТО.;
- під час учбового процесу надання знижки учням 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів в розмірі 25% від встановленого тарифу, тобто вартість проїзду школяра 3 грн.  
У 2018 році закладами охорони здоров`я, що здійснюватимуть пільгове медобслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, визначено КЗ "Охтирська міська стоматологічна поліклініка" та КП «Центральна районна аптека № 4».
Перелік послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у місті Охтирка доповнено роботами по технічному обслуговуванню електромереж та обладнання місць загального користування багатоквартирних житлових будинків.
З цими та іншими рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на офіційному сайті. 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...