.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Соціальна реабілітація дітей-інвалідів arrow З надією на добро
З надією на добро
19.12.17
img_20171201_125346.jpg
Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю 1 грудня у  міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів» відбувся тематично-розважальний захід «З надією на добро»
Цього ж дня в установі відбувся й День відкритих дверей. На урочисту частину заходу до вихованців Центру завітали вельмишановні гості: міський голова Алєксєєв Ігор Юрійович, керуючий справами виконавчого комітету Охтирської міської ради Руденко Володимир Миколайович та люди, які вже не перший рік переймаються проблемами  підопічних Центру, а саме, депутати Охтирської міської ради: Кіселар Федір Федорович, Макарова Тетяна Юхимівна, Шнайдер Олександр Михайлович, приватні підприємці: Сопітько Інна Миколаївна та Чехута Оксана Едуардівна.
Міжнародний день інвалідів – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня – саме про це говорили всі присутні гості. 
«Серед нас немає байдужих, цим дітям потрібна увага, любов та відкрите серце», - зауважила  директор Центру Панащенко Любов Олександрівна, а також відзначила подяками всіх благодійників, які допомагають створювати кращі умови для реабілітації та розвитку своїх  вихованців.  В свою чергу, діти, напередодні заходу зробили сувеніри власними руками «Підкову щастя» та подарували їх тим, хто не байдужий до їхнього становища.
Приємним сюрпризом для дітей з вадами здоров’я стало ігрове шоу, підготоване та проведене аніматорами «Event студії». Казкові гості подарували малечі незабутні враження та приємні емоції. Під час заходу посмішки з облич дітей не зникали ні на мить.
Але на цьому приємні несподіванки  не закінчились, - всі  діти отримали солодкі подарунки, які були люб’язно  надані приватним підприємцем Рубаном Ігорем Володимировичем (магазин «Цукерочка») та головою ГО «Спілка допомоги та сприяння інвалідіам м. Охтирки» Мандичем Володимиром Івановичем.
Закінчився захід черговим засіданням батьківського клубу «Серце до серця».
img_5898.jpg 
img_5895.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.