.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Талановиті діти нашого краю
Талановиті діти нашого краю
13.12.17
gab1.jpg
Альона Габреліан знову підтвердила свій талант та представила свою творчість на Міжнародному фестивалі "Шлягер 2017" , що пройшов у Національному Палаці Мистецтв "Україна" в місті Києві

Учениці Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С.Білинника Альоні Габреліян вручено музичну премію «Надія Шлягера» Міжнародного фестивалю «Шлягер 2017» .

Хореографічний колектив «Кармен» Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С. Білинника супроводжував виступ Альони, діти яскраво представили нашу школу.

gab2.jpg gab3.jpg gab4.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...