.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Зима починається з «Крошок»
Зима починається з «Крошок»
12.12.17
kroshki1.jpg
Сцена Охтирського районного Будинку культури засяяла зимового вечора справжніми талантами - учасниками зразкового вокального ансамблю «Крошки» під керівництвом Лариси Крошки комунального закладу «Охтирський  міський  центр культури і дозвілля»
Юні артисти вкотре вразили глядачів своїм чудовим співом, невичерпною енергією та сценічною культурою. Публіка гаряче аплодувала кожному виступу.                 
Протягом року «Крошки» наполегливо і плідно працювали. А їх творчому доробку перемоги на Міжнародних, Всеукраїнських фестивалях – конкурсах, звідки юні артисти обов’язково поверталися з перемогами і неоціненним вокальним досвідом.
Бажаємо юним артистам, і керівникові надалі підкорювати нові вершини вокального мистецтва.
kroshki2.jpg
kroshki3.jpg kroshki4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії  засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 24.10.2018 о 15:00 год.
Детальніше...
 
Відділ освіти Охтирської міської ради оголошує про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що знаходиться по вул. Шевченка, 60
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ