.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow ЮНІ ОХТИРЧАНКИ – УЧАСНИЦІ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЛОСОФІЇ
ЮНІ ОХТИРЧАНКИ – УЧАСНИЦІ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЛОСОФІЇ
02.12.17
Наші юні науковці взяли участь в олімпіаді задля популяризації філософської освіти і заохочення школярів до творчого, креативного й критичного мислення, яку четвертий рік поспіль проводять НЦ «Мала академія наук України» та факультет філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова 

16–18 листопада MANLАB.CAMP приймав 42 юних олімпійців-філософів. Серед них і делегація Сумської області у складі: Максакової Катерини (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст.№3), Пелипенко Аміни (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст.№4 ім.Остапа Вишні) - вихованки наукових гуртків ОМЦПО-МАН та Дудки Едуарда (Роменська СЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.П.Калнишевського).
Конкурсною роботою, за якою визначають переможця, є філософське есе. Оцінюючи його, журі враховує наявність чіткої авторської думки, її обґрунтування і демонстрацію власної точки зору на певне явище чи предмет. Тема есе обирається відповідно до загальної тематики олімпіади. Цьогоріч школярі роздумували над екологічною свідомістю.
Змагання проводиться для учнів двох вікових категорій: 8–9-й і 10–11-й класи. Молодші класи пишуть есе українською, старші поділяються на дві групи – україномовну й англомовну. Відповідно, у кожній групі і визначаються переможці.
Щороку програма всеукраїнського філософського змагання ретельно продумується, щоб школярам було цікаво брати у ній участь і щоб учасників ставало все більше. 
Зокрема, учні мали нагоду подискутувати на тему того, що вони знають про Всесвітній день філософії та як його відзначають в Україні і світі; переглядали документальне кіно на екологічну тематику з подальшим обговоренням. А після написання конкурсних робіт школярі вирушили до Центру інновацій та IT-технологій iHUB, де у рамках олімпіади відбувся проектний захід «Teens Eco It-Space». Учасники зустрічі (експерти у сфері ІТ та екології, науковці, викладачі й учні) розглядали екологічний аспект розвитку інформаційних технологій. 
Максакова Катерина та Пелипенко Аміна нагороджені дипломами учасників. А на згадку про олімпіаду їм дісталася збірка філософських есе «Запитування про життя», куди увійшли роботи переможців попередніх років, враження від організаторів, волонтерів олімпіади і поради щодо написання філософського есе від експертів. 
Узявши участь у Всеукраїнській олімпіаді з філософії юні науковці здобули значний практичний досвід участі у заходах такого рівня. Філософські науки мають значний інтелектуальний і моральний потенціал. Чим раніше молода людина поринає у процес філософування, тим більше шансів, що вона оволодіє навичками критичного мислення, матиме можливість і сміливість користуватися власним розумом повною мірою.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.