.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow На шляху до впровадження змін
На шляху до впровадження змін
28.11.17
1ya.jpg
Відділлом освіти Охтирської міської ради та Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі Охтирської гімназії та Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 проведено регіональний семінар–практикум для методистів методичних кабінетів, які опікуються початковою освітою

Викладачі КЗ СОІППО Декунова З.В., Лавська А.М. разом з нашими педагогами організували цей семінар для вчителів з В-Писарівського, Краснопільського, Лебединського, Липоводолинського, Недригайлівського, Охтирського, Роменського, Тростянецького, Сумського районів, міст Лебедина, Ромни, Охтирки, Суми, Кириківської, Недригайлівської селищних радах, Боромлянської, Грунської, Миропільської сільських рад за темою «Особливості організації ефективного освітнього середовища початкової школи для всебічного розвитку учнів».
Регіональний семінар–практикум відкрили Декунова З.В., Лавська А.М., старші викладачі кафедри дошкільної та шкільної освіти КЗ СОІППО. Привітала учасників регіонального заходу заступник начальника відділу освіти Охтирської міської ради Сумської області Коваленко Т.М., яка ознайомила присутніх із пріоритетними напрямами розвитку освіти Охтирщини.
З деталізацією особливостей організації ефективного освітнього середовища початкової школи для всебічного розвитку учнів навчальних закладів міста Охтирки та презентацією проекту учнів початкової школи міста «Класна кімната очима дітей» виступила методист з початкового навчання методичного кабінету відділу освіти Охтирської міської ради Ягодзинська Н.Ю., яку доповнила, презентуючи діяльність Охтирської гімназії, директор Шейко Н.В. Зацікавила присутніх англомовна візитка учнів початкової школи закладу.
Учасники семінару мали змогу ближче познайомитися на занятті з елементами тренінгу «Формування критичного мислення учнів початкових класів в умовах нового освітнього простору», що провели Жилякова Л.М., практичний психолог Охтирської гімназії, Романюк О.М.,заступник з науково-методичної роботи директора Охтирської гімназії.
Із практичним застосуванням методів критичного мислення учнів початкових класів в умовах нового освітнього простору методисти мали змогу познайомитися переглядаючи фрагменти уроків «Літературне читання» (Погоріла Н.Л., учитель початкової школи Охтирської гімназії вищої категорії, старший учитель) та «Я у світі» (Стобород О.М., учитель початкової школи Охтирської гімназії вищої категорії, старший учитель).
Охтирські гусари зустріли гостей у Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 (директор Шульженко І.А.), де було реалізовано другий блок практичної частини семінару, за допомогою перегляду фрагменту методичної ради, дискусійний клуб «Нова українська школа» на тему «Стратегічні напрямки розвитку школи в умовах формування Концепції нової української школи» (Іваннікова Л.П., заступник директора з навчально-виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, учителі початкової школи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1). Екскурс в освітнє середовище по тематичних осередках для учасників семінару провела Кучер Ю.О.,заступник директора з навчально-виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та запропонувала ознайомитися з такими локаціями: Відкриттів, Новин, Матеріалів, Комунікативна і Тематична Зони, Зона Вчителя і Зона Тиші. У творчій лабораторії педагоги мали змогу створити свою квітку мрій, щодо створення ефективного освітнього середовища початкової школи для всебічного розвитку учнів.
По завершенню заходу учасники провели флешмоб вражень, висловивши думки про користь подібних насичених форм обміну досвідом методичної роботи. Досвід, набутий педагогами сприятиме підвищенню професійної компетентності та буде впроваджуватися й поширюватися у загальноосвітніх навчальних закладах області.
2ya.jpg 3ya.jpg 4ya.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...