.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Альфредо
Альфредо
27.11.17
alfredo1.jpg
Знову в рамках 14-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua в Охтирській міській центральній бібліотеці відбувся показ фільму під назвою «Альфредо»
На перегляд завітали вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» (учні шкіл № 4, № 9) ОМЦПО-МАН учнівської молоді разом з керівником Альжинською Г. О. та Лапоног М.О., начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної первинної допомоги охтирського МЦ з надання БВПД.
Перед початком перегляду Журавель Н. Д., координатор фестивалю в Охтирській МЦБС розповіла присутнім про історію Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини. Після перегляду фільму відбулося обговорення – кожен з учнів висловив свою думку з приводу переглянутого фільму.
Про що фільм? 13-річний Альфредо Лоренцо має мрію: він хоче стати найсильнішим чарівником у світі. Це не така собі забаганка, адже уся його родина працює у сфері розваг. Він все життя показує фокуси і має давній артистичний рід. Тому уся родина допомагає йому втілити мрію. Аби досягти мети, він проходить довгий шлях тренувань, виступів та конкурсів фокусників. Саме життя Альфредо схоже на велике шоу, але чого це вартує – визначити своє майбутнє у такому юному віці? Як Альфредо справляється з тиском, напругою тренувань і життям у світлі софітів?
alfredo2.jpg
alfredo3.jpg alfredo4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії  засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 24.10.2018 о 15:00 год.
Детальніше...
 
Відділ освіти Охтирської міської ради оголошує про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що знаходиться по вул. Шевченка, 60
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ