.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow З гідністю і свободою в серці
З гідністю і свободою в серці
21.11.17
sam_0050.jpg
Година пам'яті під такою назвою пройшла в міському краєзнавчому музеї з нагоди Дня Гідності і Свободи за участю військовослужбовців, учасників подій на Майдані, учнів, творчих особистостей міста 
Серед учасників заходу громадський діяч, учасниця Революції Гідності 2013-2014 рр. Ольга Косарєва, військовослужбовці в/ч А0563 капітан Павло Гаврілов та старший сержант Олександр Пересада, поетеса Ніна Багата, учениці загальноосвітньої школи №3 Аня Ковальчук та Єлизавета Зенова.
Гості з перших вуст ділилися своїми спогадами про перебіг подій на Майдані та в зоні АТО з студентами Охтирського коледжу СНАУ та учнями ДНЗ «Охтирський центр ПТО», школярі присвятили свої літературні твори рідній Україні.
Насамкінець емоційного заходу, який не залишив байдужим жодного гостя, поетеса Ніна Багата подарувала власні вірші, сповнені любові до Батьківщини, закликала молодь берегти мир на рідній землі.
sam_0035.jpg 
sam_0042.jpg sam_0063.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...