.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Охтирські діти неперевершені
Охтирські діти неперевершені
20.11.17
kro1.jpg
Учні Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника взяли участь у різноманітних мистецьких конкурсах та привезли додому нові перемоги
Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс» проходив 18 листопада  2017 року у м. Суми і наші діти практично всі перемоги забрали до Охтирки.
1. Лисенко Єсенія  - І премія (вокал, викладач Крошка Л.А.)
2. Качайло Вероніка – І премія (фортепіано, викладач  Шейко Н.В.)
3. Качайло Вероніка – І премія (саксофон, викладач  Бова О.М.) 

На V Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «DAS – Fest» в м. Чернігів ансамбль «Барвінчата» зайняв ІІІ місце (викладач Ткаченко В.П.)

Альона Габреліан зі своєю авторською піснею отримала Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Мелодії і Ритми над Ворсклою» м. Полтава, 2017 (викладач Крошка Л.А.) 

kro2.jpg

gabr.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 kro3.jpgkro5.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...