.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Охтирські діти неперевершені
Охтирські діти неперевершені
20.11.17
kro1.jpg
Учні Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника взяли участь у різноманітних мистецьких конкурсах та привезли додому нові перемоги
Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс» проходив 18 листопада  2017 року у м. Суми і наші діти практично всі перемоги забрали до Охтирки.
1. Лисенко Єсенія  - І премія (вокал, викладач Крошка Л.А.)
2. Качайло Вероніка – І премія (фортепіано, викладач  Шейко Н.В.)
3. Качайло Вероніка – І премія (саксофон, викладач  Бова О.М.) 

На V Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «DAS – Fest» в м. Чернігів ансамбль «Барвінчата» зайняв ІІІ місце (викладач Ткаченко В.П.)

Альона Габреліан зі своєю авторською піснею отримала Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Мелодії і Ритми над Ворсклою» м. Полтава, 2017 (викладач Крошка Л.А.) 

kro2.jpg

gabr.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 kro3.jpgkro5.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...