.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Благоустрій міських територій для зручності громадян
Благоустрій міських територій для зручності громадян
20.11.17
kuivska100 1.jpg
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства завершені роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду по вул.Київська,100, де улаштовано 860м2 асфальтобетонної суміші
Благоустрій міських територій робиться для зручності громадян, а тому по вул. Київська, 104 ведуться підготовчі роботи для улаштування асфальтобетонної суміші на внутрішньодворовому проїзді. 
Продовжуються роботи з реконструкції міського парку, де за тиждень улаштовано 65 мтротуарної плитки.
Силами КП «Благоустрій» зрізано 3 аварійнонебезпечних дерева за адресою вул. Широка, 51. Продовжуються роботи з реконструкції міської водогінної мережі по вул. Гафановича, де улаштовано 37 люків на колодязях.
Виконано заміну 11 світильників вуличного освітлення по вул.Київська.
Продовжуються роботи з капітального ремонту дороги по пров. Сумський, де за тиждень улаштовано 200т асфальтобетонної суміші.
Виконані роботи з облаштування пішохідної доріжки по вул. Заводська і віднині мешканцям зможуть дістатися до мікрорайону Дачний.
Завершено роботи з енергозбереження по облаштування енергозберігаючими світильниками адміністративної будівлі за адресою вул. Чкалова, 27а у кількості 41 шт.
kuivska100 2.jpg
kuivska100 3.jpg luki1.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...