.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Благоустрій міських територій для зручності громадян
Благоустрій міських територій для зручності громадян
20.11.17
kuivska100 1.jpg
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства завершені роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду по вул.Київська,100, де улаштовано 860м2 асфальтобетонної суміші
Благоустрій міських територій робиться для зручності громадян, а тому по вул. Київська, 104 ведуться підготовчі роботи для улаштування асфальтобетонної суміші на внутрішньодворовому проїзді. 
Продовжуються роботи з реконструкції міського парку, де за тиждень улаштовано 65 мтротуарної плитки.
Силами КП «Благоустрій» зрізано 3 аварійнонебезпечних дерева за адресою вул. Широка, 51. Продовжуються роботи з реконструкції міської водогінної мережі по вул. Гафановича, де улаштовано 37 люків на колодязях.
Виконано заміну 11 світильників вуличного освітлення по вул.Київська.
Продовжуються роботи з капітального ремонту дороги по пров. Сумський, де за тиждень улаштовано 200т асфальтобетонної суміші.
Виконані роботи з облаштування пішохідної доріжки по вул. Заводська і віднині мешканцям зможуть дістатися до мікрорайону Дачний.
Завершено роботи з енергозбереження по облаштування енергозберігаючими світильниками адміністративної будівлі за адресою вул. Чкалова, 27а у кількості 41 шт.
kuivska100 2.jpg
kuivska100 3.jpg luki1.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.