.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Зима не за горами
13.11.17
ap13.jpg
Наближення зими змушує хвилюватися за своєчасність виконання робіт по завершенню капітального ремонту доріг на провулку Сумському та вулиці Широкій  зауважив на апаратній нараді міський голова і рекомендував пришвидшити процеси аби встигнути в цьому році завершити заплановані заходи

Головні розпорядники коштів традиційно звітували про виконання заходів Пргорами економічного та соціального розвитку міста у 2017 році, повним ходом іде виконання робіт, передбачених міським бюджетом на здійснення депутатами міської ради своїх повноважень. 

Ігор Алєксєєв звернув увагу на те, що будівельною підрядною організацією проведено фарбування палат дитячого відділення фарбою такого кольору, що не сприятиме видужуванню хворих, в цілому, роботи виконуються досить повільно і неякісно, використання коштів міського бюджету за таку някісну роботу недопустимо.

Плановим питанням апаратної наради була інформація начальника управління соціального захисту населення Катерини Сідельник про надання пільг окремим категоріям громадян. В нашому місті пільгами користується кожен четвертий охтирчанин. Держава взяла на себе зобов'язання підтримати людей, хоча в проектах постанов Уряду передбачається їх фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів. Сподіваємося, що це питання буде врегульовано і люди отримають свої допомоги. 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету