.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Зима не за горами
13.11.17
ap13.jpg
Наближення зими змушує хвилюватися за своєчасність виконання робіт по завершенню капітального ремонту доріг на провулку Сумському та вулиці Широкій  зауважив на апаратній нараді міський голова і рекомендував пришвидшити процеси аби встигнути в цьому році завершити заплановані заходи

Головні розпорядники коштів традиційно звітували про виконання заходів Пргорами економічного та соціального розвитку міста у 2017 році, повним ходом іде виконання робіт, передбачених міським бюджетом на здійснення депутатами міської ради своїх повноважень. 

Ігор Алєксєєв звернув увагу на те, що будівельною підрядною організацією проведено фарбування палат дитячого відділення фарбою такого кольору, що не сприятиме видужуванню хворих, в цілому, роботи виконуються досить повільно і неякісно, використання коштів міського бюджету за таку някісну роботу недопустимо.

Плановим питанням апаратної наради була інформація начальника управління соціального захисту населення Катерини Сідельник про надання пільг окремим категоріям громадян. В нашому місті пільгами користується кожен четвертий охтирчанин. Держава взяла на себе зобов'язання підтримати людей, хоча в проектах постанов Уряду передбачається їх фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів. Сподіваємося, що це питання буде врегульовано і люди отримають свої допомоги. 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради