.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Торгівля arrow Навчання у сфері публічних закупівель
Навчання у сфері публічних закупівель
13.11.17

Депортамент економічного розвитку та торгівлі Сумської ОДА повідомляє, що 13-14 листопада 2017 року, у приміщенні виставкового центру «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати (м. Суми, вул. Іллінська, 7а) відбудуться навчання у сфері публічних закупівель. Тренінги проводить кандидат економічних наук, сертифікований тренер проведення тренінгів для членів тендерних комітетів — Білопільська Олександра Олександрівна.

 

Додаток  

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...