.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Уклін визволителям України
Уклін визволителям України
27.10.17
_dsc5681.jpg
Ветерани, учасники бойових дій та представники громадськості взяли участь в загальноміських тематичних заходах з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників з метою збереження пам'яті про мільйони загиблих українців у роки ІІ Світової війни

Вітаючи присутніх, міський голова Ігор Алєксєєв закликав берегти пам'ять про ті роки лихоліття, що випали на долю українського народу у роки ІІ Світової війни, заради миру і злагоди на рідній землі, ми не маємо права забувати, якою ціною вдалося здобути перемогу над ворогом тоді. Сьогодні наша молодь гідна своїх дідів і з честю мужньо боронить свою Батьківщину та прагне миру в світі. 

В останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнені від нацистських окупантів.  Ніколи не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг нашого народу, що не схилив у покорі голову, а переміг  нацизм. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані, можливістю жити,  ростити дітей та онуків,  і згадати тих, хто не шкодуючи свого життя рятував рідну землю і здобув перемогу.  

Народний колектив хор ветеранів війни, військової служби та праці КЗ "Охтирський міський центр культури і дозвілля" підготував тематичну концертну програму з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників.

_dsc5670.jpg _dsc5703.jpg_dsc5688.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...
 
У зв’язку із відмовою переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» від зайняття посади відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».