.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Уклін визволителям України
Уклін визволителям України
27.10.17
_dsc5681.jpg
Ветерани, учасники бойових дій та представники громадськості взяли участь в загальноміських тематичних заходах з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників з метою збереження пам'яті про мільйони загиблих українців у роки ІІ Світової війни

Вітаючи присутніх, міський голова Ігор Алєксєєв закликав берегти пам'ять про ті роки лихоліття, що випали на долю українського народу у роки ІІ Світової війни, заради миру і злагоди на рідній землі, ми не маємо права забувати, якою ціною вдалося здобути перемогу над ворогом тоді. Сьогодні наша молодь гідна своїх дідів і з честю мужньо боронить свою Батьківщину та прагне миру в світі. 

В останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнені від нацистських окупантів.  Ніколи не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг нашого народу, що не схилив у покорі голову, а переміг  нацизм. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані, можливістю жити,  ростити дітей та онуків,  і згадати тих, хто не шкодуючи свого життя рятував рідну землю і здобув перемогу.  

Народний колектив хор ветеранів війни, військової служби та праці КЗ "Охтирський міський центр культури і дозвілля" підготував тематичну концертну програму з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників.

_dsc5670.jpg _dsc5703.jpg_dsc5688.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...