.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Уклін визволителям України
Уклін визволителям України
27.10.17
_dsc5681.jpg
Ветерани, учасники бойових дій та представники громадськості взяли участь в загальноміських тематичних заходах з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників з метою збереження пам'яті про мільйони загиблих українців у роки ІІ Світової війни

Вітаючи присутніх, міський голова Ігор Алєксєєв закликав берегти пам'ять про ті роки лихоліття, що випали на долю українського народу у роки ІІ Світової війни, заради миру і злагоди на рідній землі, ми не маємо права забувати, якою ціною вдалося здобути перемогу над ворогом тоді. Сьогодні наша молодь гідна своїх дідів і з честю мужньо боронить свою Батьківщину та прагне миру в світі. 

В останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнені від нацистських окупантів.  Ніколи не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг нашого народу, що не схилив у покорі голову, а переміг  нацизм. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані, можливістю жити,  ростити дітей та онуків,  і згадати тих, хто не шкодуючи свого життя рятував рідну землю і здобув перемогу.  

Народний колектив хор ветеранів війни, військової служби та праці КЗ "Охтирський міський центр культури і дозвілля" підготував тематичну концертну програму з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників.

_dsc5670.jpg _dsc5703.jpg_dsc5688.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...