.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Уклін визволителям України
Уклін визволителям України
27.10.17
_dsc5681.jpg
Ветерани, учасники бойових дій та представники громадськості взяли участь в загальноміських тематичних заходах з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників з метою збереження пам'яті про мільйони загиблих українців у роки ІІ Світової війни

Вітаючи присутніх, міський голова Ігор Алєксєєв закликав берегти пам'ять про ті роки лихоліття, що випали на долю українського народу у роки ІІ Світової війни, заради миру і злагоди на рідній землі, ми не маємо права забувати, якою ціною вдалося здобути перемогу над ворогом тоді. Сьогодні наша молодь гідна своїх дідів і з честю мужньо боронить свою Батьківщину та прагне миру в світі. 

В останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнені від нацистських окупантів.  Ніколи не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг нашого народу, що не схилив у покорі голову, а переміг  нацизм. Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані, можливістю жити,  ростити дітей та онуків,  і згадати тих, хто не шкодуючи свого життя рятував рідну землю і здобув перемогу.  

Народний колектив хор ветеранів війни, військової служби та праці КЗ "Охтирський міський центр культури і дозвілля" підготував тематичну концертну програму з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників.

_dsc5670.jpg _dsc5703.jpg_dsc5688.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...