.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Перше футбольне поле зі штучним покриттям в Охтирці
Перше футбольне поле зі штучним покриттям в Охтирці
27.10.17
_dsc5594.jpg
Сьогодні урочисто перерізана стрічка на новому для нашого міста об'єкті - футбольному полі з штучним покриттям на території Охтирської гімназії

Велика, непроста, але успішна робота депутатів обласної та міської ради, міського голови зробила реальністю мрію не одного покоління охтирських футболістів - тренуватися і грати в футбол на якісному полі. 

Роботи по облаштуванню футбольного поля виконані за кошти міського бюджету, благодійного фонду "Сумський регіон" та коштів обласного бюджету.

Доброю справою назвав міський голова Ігор Алєксєєв проведену роботу і пообіцяв зробити все, щоб в нашому місті ще з'являлися такі майданчики, де готується футбольна зміна України. 

Будівельно-монтажні роботи завершено - попереду тренування та перемоги. 

_dsc5504.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
_dsc5532.jpg
 

 

 

 

 

 

 

_dsc5569.jpg 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...