.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Варись, варись борщику або смачний улюбленець народу
Варись, варись борщику або смачний улюбленець народу
27.10.17
varen.jpg
Під такою назвою в Охтирській центральній міській бібліотеці відбулося яскраве неординарне народознавче свято для учнів гімназії про традиційне українське блюдо, яке готували наші предки і готуємо ми, сучасні українці

Національний колорит страв української кухні багатий і різноманітний. Вони вирізняються простотою приготування і прекрасними неповторними смаковими якостями, ароматом, соковитістю. Український борщ – страва № 1 в Україні, він славиться в усьому світі. 
На свято завітали учні 5-Б класу Охтирської гімназії. Класний керівник Людмила Говорун залюбки прийняла запрошення на таке свято і задоволена тим, що дітям воно сподобалося.
Ведучі свята, бібліотекарі Людмила Абаровська та Віра Гнітій, розповіли дітям про традиційне українське блюдо – український борщ та представили легенду письменниці Зірки Мензатюк «Борщ» із книги «Зварю тобі борщику». У святковій читальній залі з імпровізованими декораціями у вигляді української пічі та кухонних столів з’явилися дві господині, які провели майстер клас з виготовлення борщу. Цікавим моментом і особливістю стало приготування страви за допомогою самих учасників свята – учнів, запрошених на свято. Хлопці й дівчата залюбки чистили й різали овочі – моркву, цибулю, картоплю, капусту, смакували їх, плакали від цибулі, куштували традиційні продукти до борщу – сало й пампушки з часником. Все здавалося їм дуже смачним, тому по закінченню заходу діти жартували, що будуть ходити до бібліотеки замість шкільної їдальні.
varenu.jpg 
varenuk.jpg varenuku.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...
 
У зв’язку із відмовою переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» від зайняття посади відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».