.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Перегляд фільму «Народжені бути вільними»
Перегляд фільму «Народжені бути вільними»
25.10.17
vilni1.jpg
В Охтирській центральній міській бібліотеці відбувся перший перегляд фільму «Народжені бути вільними» в рамках проведення 14-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua
Цей фільм – викривальне розслідування глобальної торгівлі дикими морськими ссавцями від трьох відважних журналісток-дайверок Ґаї, Тані та Юлії. Їхня подорож приводить глядача до найвіддаленіших куточків Росії і вперше дозволяє побачити, як жахливо поводяться з китами, дельфінами та моржами. Відважні журналістки викривають корупцію, що пронизує цей жорстокий міжнародний бізнес. Ідея фільму – привернути увагу людей до цієї глобальної та жорстокої проблеми – торгівлею та знущаннями над тваринами.
Глядачі були вражені окремими кадрами фільму, на яких відбувається вбивство білух, поранення, жорстоке поводження, погані умови утримання при перевезенні їх до дельфінаріїв, тощо.
vilni2.jpg
vilni3.jpg vilni4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії  засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 24.10.2018 о 15:00 год.
Детальніше...
 
Відділ освіти Охтирської міської ради оголошує про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що знаходиться по вул. Шевченка, 60
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ