.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Перегляд фільму «Народжені бути вільними»
Перегляд фільму «Народжені бути вільними»
25.10.17
vilni1.jpg
В Охтирській центральній міській бібліотеці відбувся перший перегляд фільму «Народжені бути вільними» в рамках проведення 14-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua
Цей фільм – викривальне розслідування глобальної торгівлі дикими морськими ссавцями від трьох відважних журналісток-дайверок Ґаї, Тані та Юлії. Їхня подорож приводить глядача до найвіддаленіших куточків Росії і вперше дозволяє побачити, як жахливо поводяться з китами, дельфінами та моржами. Відважні журналістки викривають корупцію, що пронизує цей жорстокий міжнародний бізнес. Ідея фільму – привернути увагу людей до цієї глобальної та жорстокої проблеми – торгівлею та знущаннями над тваринами.
Глядачі були вражені окремими кадрами фільму, на яких відбувається вбивство білух, поранення, жорстоке поводження, погані умови утримання при перевезенні їх до дельфінаріїв, тощо.
vilni2.jpg
vilni3.jpg vilni4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...