.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Перегляд фільму «Народжені бути вільними»
Перегляд фільму «Народжені бути вільними»
25.10.17
vilni1.jpg
В Охтирській центральній міській бібліотеці відбувся перший перегляд фільму «Народжені бути вільними» в рамках проведення 14-го Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays Ua
Цей фільм – викривальне розслідування глобальної торгівлі дикими морськими ссавцями від трьох відважних журналісток-дайверок Ґаї, Тані та Юлії. Їхня подорож приводить глядача до найвіддаленіших куточків Росії і вперше дозволяє побачити, як жахливо поводяться з китами, дельфінами та моржами. Відважні журналістки викривають корупцію, що пронизує цей жорстокий міжнародний бізнес. Ідея фільму – привернути увагу людей до цієї глобальної та жорстокої проблеми – торгівлею та знущаннями над тваринами.
Глядачі були вражені окремими кадрами фільму, на яких відбувається вбивство білух, поранення, жорстоке поводження, погані умови утримання при перевезенні їх до дельфінаріїв, тощо.
vilni2.jpg
vilni3.jpg vilni4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...