.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Відкритий чемпіонат міста Охтирки з мотокросу
Відкритий чемпіонат міста Охтирки з мотокросу
23.10.17
motokros1.jpg
У Відкритому чемпіонаті міста Охтирки з мотокросу взяли участь 60 спортсменів із 7 областей України – Сумської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Чернігівської

Уже не вперше проводиться цей чемпіонат в Охтирці, змагання відбулися за підтримки міського голови Ігоря Алєксєєва, Охтирської міської ради, голови Охтирської міської громадської організації спортивно-технічний автомото клуб «Нафтовик» Сидоренка Ю.Л.,  федерації мотоциклетного  спорту Сумської області, закладу професійно-технічної освіти Охтирського учбово-спортивного центру ТСО України, підприємців міста.
Наше місто представляли 6 спортсменів.
Змагання проходили в різних класах мотоциклів для учасників різних вікових категорій: клас діти - 50см3, 65см3, 85см3, клас дорослі - Хоббі та Майстер, клас Ветеран - 3 групи, клас квадроцикли діти (хлопці і дівчата окремо), клас підбайк.
Начальник відділу молоді та спорту Охтирської міської ради привітала всіх із початком змагань та передала вітання від міського голови.
Григорій Довгаль, директор закладу професійно-технічної освіти Охтирського учбово-спортивного центру ТСО України, побажав всім учасникам перемог, а глядачам гарного настрою.
Анатолій Бортник, президент Федерації мотоциклетного спорту Сумської області, привітав усіх присутніх і зазначив, що змагання в місті Охтирка – це завершаючий етап чемпіонату Сумської області з мотокросу цього року. 
Почесне право підняти прапор України змагань було надано  неодноразовому призеру України з мотокросу, майстру спорту Валюхову Артему з міста Білопілля та наймолодшій учасниці змагань Жук Віолеті з міста Суми.

Переможцями змагань у своїх класах стали:
Серед дітей у класі 50 см. куб.:
І місце – Клещенко Артем, м. Глухів;
ІІ місце – Полуян Максим, м. Ромни.

Серед дітей у класі 65 см. куб.:
І місце – Сітак Данило, м. Ромни;
ІІ місце – Смірнов Євген, м. Конотоп.

Серед дітей у класі 85 см. куб.:
І місце – Кропівцев Ярослав, м. Лисичанськ;
ІІ місце – Єрисковський Гліб, м. Старобільськ;
ІІІ місце – Романов Олександр, м. Лебедин.

Клас Хоббі:
І місце – Жук Андрій, м. Ніжин;
ІІ місце – Кулешин Володимир, м. Запоріжжя;
ІІІ місце – Карпенко Віталій, м. Полтава.

Клас Майстер:
І місце – Безсонов Андрій, м. Харків;
ІІ місце – Валюхов Артем, м. Білопілля;
ІІІ місце – Кучерявенко Денис, м. Охтирка.
 

Клас ветерани І вікова група:
І місце – Безсонов Андрій, м. Харків;
ІІ місце – Гайдар Олександр, м. Запоріжжя;
ІІІ місце – Лютий Андрій, м. Запоріжжя.

Клас ветерани ІІ вікова група:
І місце – Петренко Віталій, м. Суми;
ІІ місце – Масюк Ігор, м. Полтава;
ІІІ місце – Міхнєвич Ігор, м. Полтава.

Клас ветерани ІІІ вікова група:
І місце – Золотарьов Сергій, м. Харків;
ІІ місце – Молтянов Володимир, м. Ромни;
ІІІ місце – Коростиленко Юрій, м. Ніжин.

Клас квадроцикли діти (хлопці):
І місце – Сидоренко Захар, м. Суми;
ІІ місце – Садовничий Олександр, м. Суми.

Клас квадроцикли діти (дівчата):
І місце – Жук Віолета, м. Суми.

Клас підбайк:
І місце – Клопов Андрій, м. Суми;
ІІ місце – Бойко Іван, м. Суми;
ІІІ місце – Руденко Микола, м. Суми.

Всі переможці змагань були нагороджені грамотами міського голови та президента Федерації мотокросу Сумської області, кубками та медалями. 
Більше фото на сторінці Фейсбук

motokros2.jpg motokros3.jpgmotokros4.jpg 
 
motokros5.jpg motokros6.jpg motokros7.jpg

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 19.11.2018 по 25.11.2018
Детальніше...
 
21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...