.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній!
Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній!
17.10.17
muzey11.jpg
З метою виховання почуття патріотизму, мужності та героїзму  у молоді на передодні свята Дня захисника України в Охтирській Центральній міській бібліотеці відбулася година реквієм «Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній!»
На зустріч з учнями 8 класів Охтирської гімназії завітали військовослужбовець в/ч А 0563, учасник АТО Олександр Розінько, воїн АТО, кіборг Андрій Шор та військовий капелан, настоятель храму Успіння Божої Матері – Андрій Бринчак.
Вступне слово мали бібліотекарі читального залу Валентина Яковенко та Любов Губенок. Вони розповіли присутнім про історію свята, про захисників України, які боронили її упродовж багатьох століть, починаючи від епохи козацтва до сучасних подій – війна на Сході України.
Учні з захопленням слухали свідків сучасної війни про будні військових, їх почуття, складні бойові ситуації. Отець Андрій помолився за всіх убієнних. Присутні вшанували пам'ять героїв, що полягли у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України у різні часи.
Наприкінці заходу була запалена свіча пам’яті за загиблими захисниками України, яку передавали з рук у руки присутні, поминаючи їх.
На згадку про зустріч діти зробили пам'ятні фото разом з військовослужбовцями.
muzey22.jpg
muzey33.jpg muzey44.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...
 
У зв’язку із відмовою переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» від зайняття посади відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».