.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Козацьким стежками Охтирщини
Козацьким стежками Охтирщини
17.10.17
muzey.jpg
З нагоди Дня захисника України в міському краєзнавчому музеї проходить цикл тематичних заходів, що включають в себе і лекції, і зустрічі з цікавими людьми, і позамузейні зустрічі в закладах освіти

 

 Серед них науковцями музею лекції «Охтирка – місто козацької слави» та краєзнавча годину «Козацьким стежками Охтирщини».

Спільно з військовослужбовцями військової частини 2276 була проведена година мужності «Захисники рідної землі. Від козаччини до сьогодення».

2017 рік Указом Президента України від 22 січня 2016 року № 17/2006 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» проголошено Роком Української революції 1917-1921 років, що мала важливе значення у становленні національної державотворчої традиції. Сучасна українська державність є продовженням традиції Української революції, незалежність виборювалася українцями із 1917 року і ця боротьба триває й сьогодні.

14 жовтня 2017 року також виповнюється 75-та річниця з часу утворення Української повстанської армії . Про це і про той непростий шлях відродження боєздатного українського війська говорили науковці сівоїм слухачам на зустрічах.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії  засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 24.10.2018 о 15:00 год.
Детальніше...
 
Відділ освіти Охтирської міської ради оголошує про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що знаходиться по вул. Шевченка, 60
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ