.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow В Охтирці вдруге пройшли археологічні читання
В Охтирці вдруге пройшли археологічні читання
13.10.17
img_1636.jpg
З нагоди 130-річчя з дня народження охтирчанина, археолога, музейного діяча та педагога М.Я. Рудинського в міському краєзнавчому музеї проходить міжобласна науково-практична конференція «ІІ Охтирські міжрегіональні археологічні читання»
Із привітальним словом до присутніх археологів, істориків, юних науковців, друзів музею звернулася директор краєзнавчого музею Людмила Міщенко, яка наголосила на актуальності, важливості та значущості конференції та подякувала гостям за участь в ній.
Молодший науковий співробітник музею Юрій Берест виступив із доповіддю «М.Я. Рудинський – вчений, археолог та музейний діяч, уродженець м.Охтирка», у якій детально розповів про постать Михайла Рудинського, його наукову діяльність, відкриття та звершення.
Свої наукові роботи презентували вихованці Малої академії наук Козодав Марина «Краєзнавчі, етнографічні та релігієзнавчі праці О.Твердохлібова у контексті вивчення історії Охтирського краю» та Голод Владислава «Традиційні жіночі головні убори Охтирського краю».
Про проблеми та досягнення в археології присутнім розповів Гречко Д.С. – археолог, старший науковий співробітник та вчений секретар відділу археології раннього залізного віку Інституту археології НАН України у своїй роботі «До проблеми інтерпретації результатів розкопок курганів у першій половині ХХ ст.».
Луговий Р.С. – археолог, завідуючий науково-дослідного експозиційного відділу археології Полтавського краєзнавчого музею ім. В.Кричевського – розкрив сторінку діяльності М.Рудинського в Полтаві у своєму дослідженні «Дослідження Сторожівського могильника, як спадщина археологічної діяльності М.Я. Рудинського на Полтавщині».
Про дослідження Більського городища розповіла Ржевуська С.С. – студентка ІІІ курсу ФК, кафедри музеєзнавства та пам’яткознавства КНУКІМ «Культовий комплекс в оборонних спорудах Великого Більського городища».
Археолог, старший науковий співробітник відділу Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Пуголовок Ю.О. виступив з доповіддю «Актуальні питання дослідження гончарства літописних сіверян».
З привітальним словом до присутніх звернувся директор Комунальної установи «Історико-культурний заповідник «Більськ» Полтавської обласної ради Ігор Корост. Він подякував працівникам охтирського музею за співпрацю та вручив Грамоти Управління культури Полтавської облдержадміністрації за вагомий внесок у збереження та популяризацію об’єктів вітчизняної культурної спадщини, проведення наукових досліджень Більського городища на території Полтавської та Сумської областей Міщенко Л.В., Бересту Ю.М., Мотенку І.М., а також передав музею на постійне зберігання колекцію археологічних знахідок з досліджень поселенського комплексу в окрузі с.Куземин.
13 жовтня учасники конференції відправились на археологічну розвідку місцями досліджень М.Я. Рудинського.
img_1613.jpg img_1626.jpg img_1643.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...
 
У зв’язку із відмовою переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» від зайняття посади відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».