.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Черга в дитячі садочки стала меншою
Черга в дитячі садочки стала меншою
11.10.17
teremok1.jpg
Символічні стрічки перерізали сьогодні батьки і діти ДНЗ "Теремок" на відкритті трьох нових дошкільних груп, що допоможе зменшити черги на влаштування в міські дошкільні заклади та розвантажити перенаповнені зараз групи 
Питання нестачі місць у дошкільних закладах міста Охтирка на сьогодні є актуальнимі. У Охтирському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Теремок» на вулиці Шевченка, 60 було відкрито три нові додаткові групи в приміщеннях, які довгий час не працювали. За кошти міського бюджету проведено внутрішні ремонтні роботи: оздоблення, змонтовано систему холодного, гарячого водопостачання, покладено кахель на стінах та підлозі, у вбиральнях встановлено сучасну сантехніку.
Були закуплені нові меблі, сантехніку, посуд, постільну білизну, штори, тюль, карнизи та інші необхідні речі для дітей. Діти у віці від 1,5 до 4 років будуть відвідувати свій улюблений садочок, отримувати освіту, розвивати свої творчі здібності, формувати навички спілкування з однолітками та дорослими, бо саме на базі ДНЗ «Теремок» працюють гуртки: хореографічний «Віночок», вокальний «Дзвінкі голосочки», екологічний «Юннати», шаховий, англійської мови, фінансово-економічний «Маленький фінансист», тістопластики «Жайворонок».
Завдяки відкриттю нових додаткових груп у дошкільному закладі створено 11 робочих місць.
teremok2.jpg
teremok3.jpg teremok4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...