.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow В країні квітучої сакури
В країні квітучої сакури
10.10.17
yaponiya1.jpg
Так називалося відкрите засідання клубу любителів мистецтв «Сокіл», на якому зустрілися охтирських поетів, представники ЗМІ, спонсори заходу та всіх бажаючих поринути в дивовижний світ східної культури та філософії
Традиційний японський костюм, національний інтер’єр, церемонія чаювання, театр «кабукі» та багато інших звичаїв в оточенні надсучасних нанотехнологій поєднує в собі загадкова країна, рік якої відзначається в Україні у 2017 році.
Зустріч почалася хореографічною композицією «Танок з віялами» у виконанні ансамблю класичного танцю «Елегія» (керівник - заслужений працівник України З.Наклицька). Поетеса Ніна Багата проникливо прочитала власний вірш «Сакура», підкресливши при цьому, що українська вишня їй набагато миліше.
Великий інтерес викликав майстер-клас з орігамі, проведений викладачем дитячої художньої школи Оленою Маландій: древнє мистецтво складання фігурок з паперу повернуло всіх присутніх в чарівний світ дитинства і кожен склав свого журавлика - японський символ здоров’ я, довголіття і щастя.
Спробували себе гості і в мистецтві написання хокку, яке читали під час чайної церемонії. Цікавими були і кадри відеофільму, які демонструвалися на мультимедійному екрані, люб’ язно наданому охтирською гімназією (директор Н.В.Шейко).
Загадкову атмосферу Японії допомогли створити спонсори вечора: весільний салон «Наталі», справжній майстер декору Леонід Жила, кав’ярня «Мапачино», «Райффайзен банк Аваль» (керуючий Н.В.Гурас), студія флористики і декору «Лови букет», а також творчі й технічні працівники КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», завдяки яким в прохолодний осінній вечір в Охтирці розквітла сакура.  
yaponiya2.jpg
yaponiya3.jpg yaponiya4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії  засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 24.10.2018 о 15:00 год.
Детальніше...
 
Відділ освіти Охтирської міської ради оголошує про проведення конкурсу  на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Охтирської міської ради Сумської області», що знаходиться по вул. Шевченка, 60
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ