.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Голосуй
09.10.17
З 9 жовтня розпочалося голосування за проекти Бюджету участі, яке триватиме до 23 жовтня 2017 року.
Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях за відповідною  формою. Голосування у електронному вигляді здійснюється у електронній системі «Громадський проект» за допомогою авторизації мешканця міста Охтирки через електронну пошту і завантаження 1, 2, 3 сторінок сканкопії паспорту та сторінки з останньою пропискою https://okhtyrka.pb.org.ua. 
Голосування на паперових носіях здійснюється у пункті супроводу (Центрі надання адміністративних послуг) за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.
Результати онлайн голосування висвітлюватимуться у електронній системі «Громадський проект» міста Охтирка.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26 жовтня 2017 рокуо 9.00 годині в приміщенні Охтирської міської ради відбудеться 38-а сеся місьої ради сьомого скликання 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 16.10.2017 по 22.10.2017
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2017 року
Детальніше...
 
18 жовтня 2017 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
22 жовтня 2017 року о 10.00 год. на трасі полігону за адресою вул. Широка, 94 відбудеться відкритий чемпіонат міста Охтирки з мотокросу.
Запрошуємо всіх бажаючих.
 
17 жовтня 2017 року о 15.00 год. відбудеться традиційний шаховий турнір, пам’яті нашого земляка Лева Капусти у приміщенні КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей». Для участі запрошуються всі бажаючі.