.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Голосуй
09.10.17
З 9 жовтня розпочалося голосування за проекти Бюджету участі, яке триватиме до 23 жовтня 2017 року.
Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях за відповідною  формою. Голосування у електронному вигляді здійснюється у електронній системі «Громадський проект» за допомогою авторизації мешканця міста Охтирки через електронну пошту і завантаження 1, 2, 3 сторінок сканкопії паспорту та сторінки з останньою пропискою https://okhtyrka.pb.org.ua. 
Голосування на паперових носіях здійснюється у пункті супроводу (Центрі надання адміністративних послуг) за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.
Результати онлайн голосування висвітлюватимуться у електронній системі «Громадський проект» міста Охтирка.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

22 грудня 2017 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 40 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на грудень 2017 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 11.12.2017 по 17.12.2017
Детальніше...
 
До відома суб’єктів малого підприємництва міста Охтирка! Запрошуємо взяти участь в конкурсі «Найкраще новорічне оформлення»
 

10 грудня 2017 року о 16.00 в приміщенні районного будинку культури відбудеться концерт "Зима починається з "Крошок" за участю солістів вокального ансамблю "Крошки" під керівництвом Лариси Крошки.

Вхід 10 грн.

 
8 грудня 2017 року о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відбудеться творчий вечір "Я йду із піснею в життєвім полі" лауреата першої премії міжнародного, всеукраїнських та обласних конкурсів, керівника та солістки народного аматорського колективу театру української пісні "Калина" КАТЕРИНИ МАКАРЕНКО.
Вхід вільний.