.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Голосуй
09.10.17
З 9 жовтня розпочалося голосування за проекти Бюджету участі, яке триватиме до 23 жовтня 2017 року.
Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді або на паперових носіях за відповідною  формою. Голосування у електронному вигляді здійснюється у електронній системі «Громадський проект» за допомогою авторизації мешканця міста Охтирки через електронну пошту і завантаження 1, 2, 3 сторінок сканкопії паспорту та сторінки з останньою пропискою https://okhtyrka.pb.org.ua. 
Голосування на паперових носіях здійснюється у пункті супроводу (Центрі надання адміністративних послуг) за пред’явлення оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.
Результати онлайн голосування висвітлюватимуться у електронній системі «Громадський проект» міста Охтирка.
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради