.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Громадські обговорення
Громадські обговорення
06.10.17

Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надає інформацію стосовно проведених 05.10.2017 року громадських слухань на тему «Можливості забою тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення, на бойнях, що знаходяться під державним контролем» з метою стимулювання поетапного переходу забою тварин з особистих підсобних господарств населення для реалізації на агропродовольчих ринках лише на організованих бойнях.

На громадських слуханнях були присутні представники адміністрацій, державних установ ветеринарної медицини, керівництво ПСО «Охтирський ринок», представники забійних підприємств та товаровиробники, які здійснюють реалізацію продуктів тваринництва на агропродовольчому ринку.

Зі своїми пропозиціями щодо послуг по забою виступили представники ПрАТ «Охтирський м’ясокомбінат» та ТОВ «Охтирка м’ясопродукт» - забійних підприємств м. Охтирка та Охтирського району, що знаходяться під державним контролем.

Голови сільських рад та територіальних громад вирішили розглянути можливість побудови міні-бойні для потреб декількох територіальних громад або сільських рад, орієнтованого на роботу із дрібними підприємцями, які займаються вирощуванням худоби та торгівлею продукцією тваринного походження на агропродовольчому ринку. А саме, проводити розрахунки вартості побудови, пошук земельної ділянки. Керівник ПСО «Охтирський ринок» висловила свою повну підтримку даного проекту.

Товаровиробники вислухали усі пропозиції та висловили побоювання стосовно значного підвищення вартості м*яса та зниження його якості після переходу на забій на боєнських підприємствах, що знаходяться під державним контролем.

 

Усі присутні висловили думку, що це необхідний процес, який повною мірою забезпечить якість та безпечність харчових продуктів тваринного походження. І його необхідно проводити, але поступово.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості