.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Громадські обговорення
Громадські обговорення
06.10.17

Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надає інформацію стосовно проведених 05.10.2017 року громадських слухань на тему «Можливості забою тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення, на бойнях, що знаходяться під державним контролем» з метою стимулювання поетапного переходу забою тварин з особистих підсобних господарств населення для реалізації на агропродовольчих ринках лише на організованих бойнях.

На громадських слуханнях були присутні представники адміністрацій, державних установ ветеринарної медицини, керівництво ПСО «Охтирський ринок», представники забійних підприємств та товаровиробники, які здійснюють реалізацію продуктів тваринництва на агропродовольчому ринку.

Зі своїми пропозиціями щодо послуг по забою виступили представники ПрАТ «Охтирський м’ясокомбінат» та ТОВ «Охтирка м’ясопродукт» - забійних підприємств м. Охтирка та Охтирського району, що знаходяться під державним контролем.

Голови сільських рад та територіальних громад вирішили розглянути можливість побудови міні-бойні для потреб декількох територіальних громад або сільських рад, орієнтованого на роботу із дрібними підприємцями, які займаються вирощуванням худоби та торгівлею продукцією тваринного походження на агропродовольчому ринку. А саме, проводити розрахунки вартості побудови, пошук земельної ділянки. Керівник ПСО «Охтирський ринок» висловила свою повну підтримку даного проекту.

Товаровиробники вислухали усі пропозиції та висловили побоювання стосовно значного підвищення вартості м*яса та зниження його якості після переходу на забій на боєнських підприємствах, що знаходяться під державним контролем.

 

Усі присутні висловили думку, що це необхідний процес, який повною мірою забезпечить якість та безпечність харчових продуктів тваринного походження. І його необхідно проводити, але поступово.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...