.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Громадські обговорення
Громадські обговорення
06.10.17

Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надає інформацію стосовно проведених 05.10.2017 року громадських слухань на тему «Можливості забою тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення, на бойнях, що знаходяться під державним контролем» з метою стимулювання поетапного переходу забою тварин з особистих підсобних господарств населення для реалізації на агропродовольчих ринках лише на організованих бойнях.

На громадських слуханнях були присутні представники адміністрацій, державних установ ветеринарної медицини, керівництво ПСО «Охтирський ринок», представники забійних підприємств та товаровиробники, які здійснюють реалізацію продуктів тваринництва на агропродовольчому ринку.

Зі своїми пропозиціями щодо послуг по забою виступили представники ПрАТ «Охтирський м’ясокомбінат» та ТОВ «Охтирка м’ясопродукт» - забійних підприємств м. Охтирка та Охтирського району, що знаходяться під державним контролем.

Голови сільських рад та територіальних громад вирішили розглянути можливість побудови міні-бойні для потреб декількох територіальних громад або сільських рад, орієнтованого на роботу із дрібними підприємцями, які займаються вирощуванням худоби та торгівлею продукцією тваринного походження на агропродовольчому ринку. А саме, проводити розрахунки вартості побудови, пошук земельної ділянки. Керівник ПСО «Охтирський ринок» висловила свою повну підтримку даного проекту.

Товаровиробники вислухали усі пропозиції та висловили побоювання стосовно значного підвищення вартості м*яса та зниження його якості після переходу на забій на боєнських підприємствах, що знаходяться під державним контролем.

 

Усі присутні висловили думку, що це необхідний процес, який повною мірою забезпечить якість та безпечність харчових продуктів тваринного походження. І його необхідно проводити, але поступово.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради