.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Навчально-тренувальні збори із міського бюджету
Навчально-тренувальні збори із міського бюджету
20.09.17
kocenko.jpg
Вихованка Охтирської ДЮСШ відділення легкої атлетики Косенко Дарина (тренер Маслюк Олександр Іванович) перебувала на навчально-тренувальному зборі в м. Чорноморськ (Одеська обл.) 
Мета зборів з 03 по 13 вересня 2017 року полягала в підготовці до чемпіонату України з легкої атлетики , що буде проходити 22-26 вересня 2017 року в м. Дніпро. Під час збору Дарина брала участь у відкритий чемпіонат міста Чорноморськ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004 р.н. та молодших разом з господарями  та  легкоатлети м. Тираспіль (Придністров’я).
Участь Косенко Дарини була профінансована з міського бюджету.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...
 
Про намір ДП «Водоочистка»  ТОВ «Водоторгприлад» здійснити зміну діючих тарифів на  централізоване водовідведення 
Детальніше...
 
У 2017 році під час проведення Другого Українського форуму Шовкового шляху між Альянсом міст Шовкового шляху та Сумською обласною державною адміністрацією було підписано Меморандум про взаєморозуміння
 
ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 17.05.2018 р. по 01.06.2018 р. на теплових мережах міста будуть проводитися гідравлічні випробування та ремонтні роботи. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.
Детальніше...