.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Різне arrow Охтирська міська організація ветеранів краща в Сумській області
Охтирська міська організація ветеранів краща в Сумській області
20.09.17
gramoty111.jpg
Охтирська міська організація ветеранів стала переможцем обласного огляду-конкурсу на кращу районну, міську організацію з нагоди 30-річчя створення Організації Ветеранів України та нагороджена Почесною грамотою Організації Ветеранів України
Серед 26 міських і районних організацій Сумщини показники роботи на місцях у наших ветеранів найкращі, пріоритетні напрямки діяльності: соціальний захист ветеранів-членів організації, волонтерство та патріотичне виховання підростаючого покоління. Рада ветеранів опікується турботами і проблемами ветеранів усіх категорій.
На сьогодні ветеранська організація налічує 39 первинних організацій, де обліковуються 5022 ветерана міста.
Голова ради ветеранів Володимир Троценко нагороджений Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації.
gramoty222.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...