.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Держпродспоживслужба arrow Про запобігання розповсюдженню африканської чуми свиней
Про запобігання розповсюдженню африканської чуми свиней
18.09.17
achs.jpg
Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє про проведення 20.09.2017 семінару «Про запобігання розповсюдженню африканської чуми свиней»
На семінар запрошуються голови сільських та селищної рад, голови ОТГ, керівники та ветеринарні спеціалісти свинарських господарств різної форми власності, власники особистих селянських господарств та інші зацікавлені особи
 
Семінар буде проведено за участю національного консультанта ФАО з комунікацій в актовій залі Охтирської районної державної адміністрації (м.Охтирка, вул. Київська, 1)   
Порядок денний :

09-00 – 09-30 – реєстрація учасників.
09-30 – 09-40 – Відкриття семінару.
09-40 – 10-00 – Ветеринарні заходи щодо забезпечення благополучного епізоотичного стану по АЧС на території м. Охтирка та Охтирського району.
10-00 - 10-40 – Африканська чума свиней: сучасний стан та загрози. Заходи щодо недопущення виникнення АЧС у сільгосппідприємствах та у приватних господарствах. Першочергові самостійні дії з локалізації вогнища АЧС та взаємодія з державними структурами.
10-40 – 11-00 – Обговорення. Підведення підсумків. Закриття семінару.


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради