.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Про стан контролю за використанням цілісних майнових комплексів, переданих в оренду
Про стан контролю за використанням цілісних майнових комплексів, переданих в оренду
14.09.17
Про стан контролю за використанням цілісних майнових комплексів, переданих в оренду з водопостачання, з водовідведення, з вивезення та утилізації ТПВ, по обслуговуванню житлових будинків і прибудинкових територій, що були передані за договорами ПП «СІБ», ПП «Жилкомсервіс», ПП «Базис»
1. Цілісний майновий комплекс по водопостачанню відповідно до договорів оренди від 22.10.2010 року передано ТОВ «Водоторгприлад». Термін дії договорів закінчується в жовтні 2034 року.
 За 8 місяців 2017 року за оренду ЦМК по водопостачанню сплачено до міського бюджету 80,9 тис. грн.  Станом на 01.09.2017р. заборгованість відсутня. 
На момент передачі ЦМК в оренду ТОВ «Водоторгприлад» не була врахована частина водопровідних мереж міста, яка зараз виявляється в результаті проведеної інвентаризації.  В зв’язку з цим, відповідно до рішення міської ради ТОВ «Водоторгприлад» актом приймання-передавання від 30.09.2016 року додатково передані основні засоби – це вуличні водопровідні мережі та водопровідні вводи до багатоквартирних житлових будинків комунальної власності територіальної громади міста довжиною 79,4 км.
З моменту передачі ЦМК в оренду ТОВ «Водоторгприлад» тариф на послуги з централізованого водопостачання змінювався 7 разів (в 2004, 2006,2008,2011,2014,2017 роках).
На даний час діють тарифи на послуги з централізованого водопостачання, встановлені постановою НКРЕКП від 22.03.2017 №310 в розмірі 8,45 грн. за 1 куб м без ПДВ (для мешканців приватного сектору) та 9,72 грн. за 1 куб м без ПДВ (для мешканців багатоповерхівок) . Тариф вступив в дію з 15.04.2017 року.
На виконання вимог постанови КМУ №869, з урахуванням роз’яснень НКРЕКП, рішенням виконавчого комітету Охтирської міської ради затверджено інвестиційну програму ТОВ «Водоторгприлад» на 2017 рік. Запропонована Інвестиційна програма спрямована на технічне переоснащення та здійснення заходів, пов’язаних з удосконаленням технологій шляхом оновлення матеріально-технічної бази підприємства за рахунок коштів отриманого прибутку.
Станом на сьогоднішній день на завершальному етапі:
- реконструкція аварійної покрівлі насосної 2 підйому водозабору «Гусинка» м. Охтирка, вул. Сумська,260А;
- корегування схеми оптимізації роботи централізованої системи водопостачання м. Охтирка, Сумської області.

Заходи Інвестиційної програми:
- встановлення перетворювача частоти струму на свердловину №28 водозабору «Ківшар»;
- технічне переоснащення насосного обладнання насосної станції ІІ підйому водозабору «Ківшар»;
- технічне переоснащення насосного обладнання свердловини №8 водозабору «Гусинка»;
- технічне переоснащення насосного обладнання свердловини №1 водозабору «Гусинка».

2. Цілісний майновий комплекс по водовідведенню відповідно до Договору №23 від 31.01.2004 року передано в оренду ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад». Термін дії договору – 01.02.2019 року.
За 8 місяців 2017 року за оренду ЦМК по водовідведенню сплачено ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» 78,4 тис. грн. Станом на 01.09.2017р. заборгованість відсутня.
Так же як і по водопостачанню на момент передачі ЦМК в оренду ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» не була врахована частина каналізаційних мереж міста, яка зараз виявляється в результаті проведеної інвентаризації.  В зв’язку з цим актом приймання-передавання додатково передані ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» дворові мережі водовідведення багатоквартирних житлових будинків довжиною 10,1 км. 
З моменту передачі ЦМК в оренду ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» тариф на послуги з централізованого водовідведення змінювався також 7 разів (в 2004, 2006,2008,2011,2014,2017 роках).
На даний час діє тариф, затверджений постановою НКРЕКП від 22.03.2017 №311 в розмірі 8,88 грн. за 1 куб м без ПДВ. Тариф вступив в дію з 15.04.2017 року.
Підприємством розроблена та затверджена інвестиційна програма на 2017 рік, яка спрямована на технічне переоснащення та здійснення заходів, пов’язаних з удосконаленням технологій шляхом оновлення матеріально-технічної бази підприємства за рахунок коштів отриманого прибутку.
На даний час відповідно до програми:
- встановлено насос для перекачування стоків по пров. Івана Милославського та розпочато реконструкцію каналізаційного колектора по вул. Чкалова .
Заходи програми:
- придбання шасі КРАЗ 250 для встановлення асенізаційної системи.
Роботи в даному напрямку продовжуються.

3. Що стосується перебування на ринку надання послуг з вивезення та захоронення побутових відходів, то повідомляємо, що 1 листопада 2014 року відбувся конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих, великогабаритних та ремонтних побутових відходів на території міста Охтирка. Переможцем якого визначено ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад».
28.04.2015 року рішенням Охтирської міської ради затверджено результати проведеного конкурсу та 29 квітня 2015 року укладено договір з переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих, великогабаритних та ремонтних побутових відходів на території міста Охтирка. Термін дії договору - 28.04.2020 року.
Основним видом діяльності підприємства є надання послуг з вивезення та захоронення твердих, великогабаритних та ремонтних побутових відходів на території міста Охтирка.
Повноваження щодо встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих, великогабаритних та ремонтних побутових відходів надані органам місцевого самоврядування.
Так, в серпні місяці поточного року рішенням виконавчого комітету встановлені економічно-обгрунтовані тарифи на вищевказані послуги, які були відкориговані в липні місяці поточного року.
На даний час тариф для населення на послуги з вивезення ТПВ становлять:
 для мешканців приватного сектору – 14,03 грн. з чол.
для мешканців багатоповерхівок – 13,92 грн. з чол.
Скарг щодо неякісного надання послуг з вивезення та захоронення твердих, великогабаритних побутових відходів на адресу УКБ та ЖКГ не надходило.
4. Цілісний майновий комплекс комунального підприємства ВЖРЕП №3 відповідно до Договору оренди №10 від 01.01.2002 року передано в строкове платне користування приватному підприємству «СІБ». Термін дії договору – 01.01.2022  року.
ПП «СІБ» за 2017 рік перераховано 740,99 грн., з квітня 2017 року заборгованість становить 1308,91 грн.
На обслуговуванні в ПП «СІБ» знаходиться 37 багатоквартирних житлових будинків, з них 33 будинки обрали ПП «СІБ» їх управителем.
Цілісний майновий комплекс комунального підприємства ВЖРЕП №2 відповідно до Договору оренди №14 від 19.03.2002 року передано в строкове платне користування приватному підприємству «Базис». Термін дії договору – 19.03.2022 року.
          ПП «Базис» за 2017 рік перераховано 686,04 грн., переплата з 2016 року становить 626,48 грн.
На обслуговуванні в ПП «Базис» знаходиться 27 багатоквартирних житлових будинків, з них всі 27  обрали ПП «Базис»  управителем.
Приватне підприємство «Жилкомсервіс» обслуговує житловий фонд на підставі проведених конкурсів в 2005 та 2006 роках. На обслуговуванні в ПП «Жилкомсервіс» знаходиться 41 багатоквартирних житлових будинків, з них 37 будинків обрали його управителем.

На даний час всі багатоквартирні житлові будинки, які обліковуються на балансі управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства передані на обслуговування приватним підприємствам «Жилкомсервіс», «Базис» та «СІБ» відповідно до укладених договорів про надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій від 16 березня 2006 року.
У зв’язку зі створенням ОСББ управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства внесені зміни до договорів по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій, що були передані за договорами приватним підприємствам ПП «СІБ», ПП «Базис», в частині виключення з переліку будинків, які передані на обслуговування ОСББ.
 Але нажаль договори на   надання послуг з управління будинками приватними підприємствами не укладені в зв’язку з неврегульованим питанням надання пільг та субсидій населенню   на послуги з управління будинками.
На сьогоднішній день найбільш ефективною формою   управління багатоквартирними будинками є - ОСББ.  Так, за 2016- 2017 роки створено 25 ОСББ, які успішно працюють. Так, наприклад:
- в ж/б по вул. Батюка,7 проведено кап. Ремонт системи гарячого водопостачання в підвальному приміщенні. 
- в ж/б по вул. Київська,39 проведено утеплення фасаду стін будинку та перехід на автономне опалення;
- в ж/б по вул. Армійська в усіх під’їздах ж/б замінено вікна на сучасні металопластикові, енергозберігаючі;
- в ж/б по вул. Ракетників,2 та Київська,96 на завершувальному етапі знаходиться капітальний ремонт покрівель багатоквартирних ж/б.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії відбудеться 19.12.2018 о 13.45 
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій засідання комісії відбудеться 19.12.2018 о 13.30 
 
Шановні гості та жителі міста!
      Запрошуємо Вас відвідати норічний ярмарок з продажу продовольчих товарів, хлібобулочних, кондитерських та сувенірних виробів, який проходитиме з 19 грудня до 14 січня 2018 року по пров. Харківському. 
      Для участі  в новорічному ярмарку суб’єктам господарювання потрібно подати завку  до управління фінансів та економіки за адресою: вул.Петропавлівська,3, тел. 4-15-16, або за E_mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  

 
У зв'язку з введенням воєнного стану прохання у разі виникнення екстренної загрозливої ситуації, появі підозрілих людей телефонувати 102
 
21 грудня о 16.30 в малій залі міського центру культури і дозвілля відбудеться звіт міського голови Ігоря АЛЄКСЄЄВА перед територіальною громадою міста
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту Галини ШИШКОВОЇ засідання комісії відбудеться 17.12.2018 о 13.00 годині