.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Фізкультура - старт до спортивних звершень
Фізкультура - старт до спортивних звершень
08.09.17
sport1.jpg
Сотні Охтирських спортсменів, вихованців спортивної школи, тренерів, вчителів фізкультури та прихильників здорового способу життя зібралися на майданчику біля міського центру культури і дозвілля у спортивному флешмобі "Олімпійські надії"

Цього разу на майданчику після урочистостей з нагоди Дня фізичної культури і спорту були проведені майстер-класи та відкриті тренування з різних видів спорту: спортивна акробатика, боротьба дзюдо, самбо, карате, кікбоксинг, бокс, настільний теніс, легка атлетика, спортивний туризм, баскетбол, футбол. 

sport2.jpg sport3.jpg sport4.jpg

 

 

 

 

 

 

Більше фото на Фейсбук  

Кращі спортсмени та тренери, вчителі фізичного виховання, спонсори та меценати були нагороджені грамотами міського голови. Серед нагороджених:

                      

1. Меєрович Юрій Михайлович, голова громадської організації «Федерація дзюдо та самбо м.Охтирка», голова міського осередку Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті, популяризацію боротьби дзюдо та самбо та з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Юрій Михайлович майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий призер чемпіонатів України, Європи, світу з боротьби дзюдо та самбо,  Почесний громадянин міста, заслужений працівник фізичної культури та спорту, депутат Сумської обласної ради. Юрій Михайлович все своє життя присвятив спорту, підготував 29 майстрів спорту з боротьби дзюдо та самбо, з яких 2 вихованців є майстрами спорту міжнародного класу, переможці та призери Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу.

 

2. Федорченко Ярина, вихованка комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Ярина вихованка Меєровича Юрія Михайловича, Єлізарової Людмили Павлівни, Кісіль Володимира Івановича, неодноразова переможниця міських, обласних змагань, призерка чемпіонату України з боротьби дзюдо та боротьби самбо.

 

3. Кармазова Анастасія, вихованка комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Анастасія вихованка Меєровича Юрія Михайловича, Єлізарової Людмили Павлівни, Кісіль Володимира Івановича, неодноразова переможниця міських, обласних, Всеукраїнських змагань, призерка чемпіонату України з боротьби дзюдо та боротьби самбо.

 

4. Колодяжний Єгор, вихованець комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Єгор вихованець Меєровича Юрія Михайловича, Єлізарової Людмили Павлівни, Кісіль Володимира Івановича, неодноразовий переможець міських, обласних, Всеукраїнських змагань, призер чемпіонату України з боротьби самбо.

5. Душков Валерій Олексійович, директор комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», ветеран спорту, за вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту у місті, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

 

6. Єрмоленко Олександр Олександрович, тренер-викладач комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа» з боротьби самбо, майстер спорту, за ваговий внесок у розвиток боротьби самбо в місті, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Олександр Олександрович неодноразовий чемпіон України з боротьби дзюдо та самбо, чемпіон Сумської області з рукопашного бою, учасник Чемпіонату Світу з боротьби самбо, неодноразовий призер Міжнародних змагань  з боротьби самбо.

 

7. Шандиба Борис Анатолійович, тренер-викладач комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа» відділення легкої атлетики, за вагомий внесок у розвиток легкої атлетики в місті, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Борис Анатолійович у цьому році підготовка призерів України (Криворучко Софія та Гнітій Юрій) з легкоатлетичного чотириборства. 

 

8. Криворучко Софія, вихованка комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Софія вихованка Шандиби Бориса Анатолійовича, неодноразова переможниця міських, обласних, Всеукраїнських змагань, призерка чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства.

 

9. Гнітій Юрій, вихованець комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Юрій вихованець Шандиби Бориса Анатолійовича неодноразовий переможець міських, обласних, Всеукраїнських змагань, призер чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства.

 

10. Семененко Юрій Григорович, тренер-викладач комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа» відділення легкої атлетики, вчитель фізичного виховання Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6, за вагомий внесок у розвиток легкої атлетики в місті, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Юрій Григорович 15 років працює вчителем фізичної культури, 7 років тренером-викладачем Охтирської ДЮСШ. Результатом його роботи є підготовка призерів України з легкоатлетичного чотириборства, у 2017 році підготував команду переможців 25-ї міської спартакіади серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.

 

11. Крощенко Вікторія, вихованка комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Вікторія вихованка Семененка Юрія Григоровича, неодноразова переможниця міських, обласних, Всеукраїнських змагань, призерка чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства.

 

12. Косенко Дарина, вихованка комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Дарина вихованка Литвиненко Валентини Василівни та Маслюка Олександра Івановича, чемпіонка України з естафетного бігу 4х100 метрів у складі збірної команди Сумської області, неодноразова призерка обласних та Всеукраїнських змагань.

 

13. Більська Дар’я, вихованка комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Дар’я вихованка Литвиненко Валентини Василівни, неодноразова переможниця міських, обласних, Всеукраїнських змагань, призерка чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства.

 

14. Передера Денис, вихованець комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Денис вихованець Литвиненко Валентини Василівни,  неодноразовий переможець міських, обласних, Всеукраїнських змагань, призер чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства.

15. Маслюк Нікіта, вихованець комунального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Нікіта вихованець Маслюка Олександра Івановича,  неодноразовий переможець міських, обласних, Всеукраїнських змагань, призер чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства.

 

16. Сопітько  Володимир  Іванович, тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи ФК «Нафтовик-Укрнафта», за вагомий внесок у розвиток дитячого  футболу у місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Володимир  Іванович виховав не одне покоління футболістів, які  грають у різних командах майстрів України. Команди під його керівництвом неодноразово були переможцями та призерами дитячо-юнацьких турнірів з футболу та Чемпіонатів області. У 2017 році команда футболістів дитячо-юнацької спортивної школи «Нафтовик-Укрнафта» стала переможцем турніру з футболу «Чорне море» (м. Чорноморськ, Одеська обл.)

 

17. Копил В’ячеслав Вікторович, голова громадської організації «Охтирська асоціація карате», за пропаганду здорового способу життя, популяризацію карате у місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

В’ячеслав Вікторович майстер спорту України міжнародного класу з карате, багаторазовий чемпіон України та переможець Кубку України, переможець Кубку Європи та Кубку світу з карате. За період тренерської діяльності було підготовлено одного майстра спорту міжнародного класу, майстра спорту України з карате, 15 кандидатів в майстри спорту, призерів Всеукраїнських та міжнародних змагань.

 

18. Кучер Артем, вихованець спортивного клубу «Легіон», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Артем вихованець Копила В’ячеслава Вікторовича, чемпіон України з карате, багаторазовий переможець обласних та Всеукраїнських змагань.

 

19. Калач Максим, вихованець спортивного клубу «Легіон», за особисті спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

Максим вихованець Копила В’ячеслава Вікторовича, чемпіон світу з кемпо-карате, багаторазовий призер обласних та Всеукраїнських змагань.

 

20. Нестеренко В’ячеслав Юрійович, голова спортивно-оздоровчого громадського об’єднання «Охтирська федерація «Карате-до», за пропаганду здорового способу життя, популяризацію карате у місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту. 

В’ячеслав Юрійович майстер спорту міжнародного класу, переможець та призер Чемпіонатів світу та Європи, міжнародних та Всеукраїнських змагань з карате. 

 

21. Лебідь Анатолій Михайлович, голова громадської організації «Федерація настільного тенісу міста Охтирки», за пропаганду здорового способу життя та популяризацію настільного тенісу в місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Анатолій Михайлович переможець відкритого чемпіонату Сумської області з настільного тенісу серед ветеранів, призер VII літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з настільного тенісу.

 

22. Вашев Максим Миколайович,  тренер міських волейбольних молодіжних команд «Город 312» та «Город 312 Дубль», за пропаганду здорового способу життя, популяризацію волейболу у місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Під керівництвом Максима Миколайовича команди «Город 312» та «Город 312 Дубль» є постійними учасниками та призерами міських турнірів з волейболу.

 

23. Кривонос Сергій Михайлович, вчитель фізичного виховання Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури в місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Сергій Михайлович у 2017 році підготував команду переможців 25-ї міської спартакіади серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. 

 

24. Бойко Олександр Валерійович, вчитель фізичного виховання Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди Дня фізичної культури.

Олександр Валерійович у 2017 році став лауреатом ІІ обласного туру конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури з елементами футболу».

 

25. Москаленко Сергій Олександрович, вчитель фізичного виховання Охтирської гімназії, за сумлінну працю, розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Сергій Олександрович у 2017 році показав високу результативність участі вихованців у міських та обласних змаганнях з волейболу.

 

26. Сопітько Інна Миколаївна, громадський діяч, фізична особа –підприємець, за підтримку та спонсорську допомогу у розвитку фізичної культури і спорту у місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

 

27. Кіселар Федір Федорович, громадський діяч, депутат Охтирської міської ради, за підтримку та спонсорську допомогу у розвитку фізичної культури і спорту в  місті та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

 

28. Яновський В’ячеслав Віталійович, громадський діяч, депутат Охтирської міської ради, за пропаганду здорового способу життя, популяризацію фізичної культури і спорту в місті та з нагоди Дня фізичної культури.

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 19.11.2018 по 25.11.2018
Детальніше...
 
21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...