.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Надання в оренду комунального майна територіальної громади міста Охтирки
Надання в оренду комунального майна територіальної громади міста Охтирки
06.09.17
Комісія з питань надання в оренду комунального майна територіальної громади міста Охтирки  оголошує    конкурс на  оренду вільного нежитлового приміщення   КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» (кімната на   першому поверсі  будівлі) за адресою: м. Охтирка, вул. Незалежності, 10,  площею 11,9 кв. м.
            Стартовий розмір  місячної орендної плати складає 737,70 грн.  Сума застави становить три стартові розміри орендної плати за об’єкт оренди.  
Мета оренди для здійснення підприємницької діяльності (продаж сувенірної продукції).
            Заяви на участь в конкурсі подаються  особисто до бухгалтерії відділу культури і туризму Охтирської міської ради  за адресою м. Охтирка,            вул. Армійська, 117 (приміщення Охтирської дитячої художньої школи,                     2 поверх).
            Інформацію стосовно умов проведення конкурсу можна отримати за телефоном: (05446) 3-19-23.
          Термін подачі документів до 22 вересня 2017 року включно.
          Конкурс відбудеться 26 вересня 2017 року о 14.00 у приміщенні Охтирської міської ради, за адресою м. Охтирка, вул. Незалежності, 11.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...