.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow У спектрі життєвої насолоди
У спектрі життєвої насолоди
05.09.17
gidel1.jpg
Почесною грамотою Міністерства культури України та Подякою міського голови відзначено викладача дитячої художньої школи, члена спілки художників України Сергія Жидєля, чия персональна виставка «Живопис, графіка» відкрилася в КЗ «Охтирський міському краєзнавчому музеї" 
На виставці представлені різнопланові роботи художника, виконані у різних техніках та написані в певний період життя, які відображають красу української та китайської природи. Художник навчає рисунку випускників Охтирської дитячої художньої школи, розписує Храми, творить сам, спілкується з однодумцями і, взагалі, живе у спектрі життєвої насолоди. Запрошуємо поринути у творчий світ художника!
gidel2.jpg

 gidel4.jpg img.jpg

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...