.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow У спектрі життєвої насолоди
У спектрі життєвої насолоди
05.09.17
gidel1.jpg
Почесною грамотою Міністерства культури України та Подякою міського голови відзначено викладача дитячої художньої школи, члена спілки художників України Сергія Жидєля, чия персональна виставка «Живопис, графіка» відкрилася в КЗ «Охтирський міському краєзнавчому музеї" 
На виставці представлені різнопланові роботи художника, виконані у різних техніках та написані в певний період життя, які відображають красу української та китайської природи. Художник навчає рисунку випускників Охтирської дитячої художньої школи, розписує Храми, творить сам, спілкується з однодумцями і, взагалі, живе у спектрі життєвої насолоди. Запрошуємо поринути у творчий світ художника!
gidel2.jpg

 gidel4.jpg img.jpg

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...