.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow У спектрі життєвої насолоди
У спектрі життєвої насолоди
05.09.17
gidel1.jpg
Почесною грамотою Міністерства культури України та Подякою міського голови відзначено викладача дитячої художньої школи, члена спілки художників України Сергія Жидєля, чия персональна виставка «Живопис, графіка» відкрилася в КЗ «Охтирський міському краєзнавчому музеї" 
На виставці представлені різнопланові роботи художника, виконані у різних техніках та написані в певний період життя, які відображають красу української та китайської природи. Художник навчає рисунку випускників Охтирської дитячої художньої школи, розписує Храми, творить сам, спілкується з однодумцями і, взагалі, живе у спектрі життєвої насолоди. Запрошуємо поринути у творчий світ художника!
gidel2.jpg

 gidel4.jpg img.jpg

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...
 
17 жовтня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
10 жовтня 2018 о 16.00 годині відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету з порядком денним: Про негайне відібрання та влаштування на державне утримання малолітніх дітей
 
Намір  ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» здійснити зміну діючих тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 08.10.2018 по 14.10.2018

Детальніше...