.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Різне arrow Тренінг «Жінки - лідери змін у місцевих громадах»
Тренінг «Жінки - лідери змін у місцевих громадах»
05.09.17
Повідомляємо, що Благодійним фондом «Рівність і взаємоповага» 8 вересня 2017 року у м. Суми буде проведений тренінг «Жінки - лідери змін у місцевих громадах», який спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні.
Цільовою аудиторією тренінгу є:
1.Жінки - депутати обласних, районних, міських, селищних та сільських рад області.
2.Жінки - представники виконавчих органів міських, селищних та сільських рад області.
3.Жінки - лідери та члени політичних партій області.
4.Жінки - лідери та члени громадських організацій області.
За підсумками проведення тренінгу кожній учасниці буде запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на заключній сесії у м, Київ, яка передбачає залучення як представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні, так і представників та представниць донорських організацій, що забезпечить формування комунікаційної платформи між зацікавленими особами для створення можливостей щодо фінансування відібраних ініціатив.
Дата проведення тренінгу «Жінки - лідери змін в місцевих громадах»: 08.09.2017, 10:00-17:00.
Місце проведення тренінгу: готель «Reikarts Суми», вул. Воскресенська, 1, м. Суми. 
Учасницям буде забезпечено харчування протягом дня та можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків у межах 300 грн. (в обидві сторони).
Звертаємо увагу, що реєстрація на тренінг здійснюється до 15:00 06.09.2017.
Для реєстрації необхідно заповнити Google форму за посиланням:  https://goo.gl/forms/IFLzhstA7xiPBa7C2.
Учасницям, які пройдуть відбір до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 18:00 07.09.2017.
За додатковою інформацією Ви можете звернутись за тел.: +38 (093) 748-35-77, або написати листа на електронну адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. (Лілія Антонюк, консультант проекту «Жінки- лідери змін у місцевих громадах»).
Просимо звернути увагу зацікавлених щодо участі реєстрацій та участі у заході.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...