.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Капітальні ремонти продовжуються
Капітальні ремонти продовжуються
04.09.17
armiyska1.jpg
П'ятсот сорок погонних метрів бортового каменю та 130 мтротуарної плитки на вулиці Армійській влаштовано на минулому тижні в ході реалізації заходів Програми економічного та соціального розвитку міста

Продовжуються роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду по вул. Київська 100, де улаштовано 356 м2 тротуарної плитки, встановлено 201 м.п. бортового каменю та влаштовано 72масфальтобетонної відмостки.

В ході проведення капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду по вул. Полтавська 10-б за тиждень улаштовано 584 м2 асфальтобетонного покриття, а на внутрішньо будинкового проїзді по вул. Київська, 104 влаштовано 140 м2 плитки.

Розпочато роботи з капремонту дороги по пров. Сумський, де  було виконано розклинцювання 426 м.п. дорожнього покриття.

Продовжуються роботи з капітального ремонту 3-х ліфтів за адресою пров. Табірний, 6: виконано ремонт замків та приводів дверей шахт, заміни канатів обмежувачів швидкості у кількості 3-х штук, проведено заміну натяжних пристроїв, автоматичних вимикачів, вкладишів кабіни та противаги.

Продовжуються роботи з капітального ремонту даху по вул. Батюка, 49 виконано демонтаж старої огорожі,  виконано улаштування 200 м2 гідроізоляційного шару та 200 м2 металопрофілю. Завершені роботи по будівництву фонтану в міському парку. Завезено 80 м3піску, тривають підготовчі роботи для улаштування плитки. За тиждень демонтовано 80 м2 старого покриття. Улаштовано 100 м2 плитки та 80 м.п. бортового каменю.

sumskiy.jpg poltavska106.jpg 

 

 

 

 

 

 

armiyska3.jpg armiyska4.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.