.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Все починається з духовності
Все починається з духовності
29.08.17
konf4.jpg
На серпневій конференції працівників освіти міста, що зібрала педагогів для підведення підсумків роботи у 2016-2017 навчальному році та планування завдань на рік наступний, приєдналися учасники пішої ходи "Сковороді-300", які в ці дні перебувають в нашому місті
На свято педагогів завітали люди, кому не байдужа просвітницька діяльність, які продовжують справу відомого українського філософа та просвітителя Григорія Сковороди.
Організатор ходи науковий співробітник Національного меморіального музею Сковороди, що у селі Сковородинівка на Харківщині, Валерій Манженко привітав учасників конференції та висловив сподівання, що просвітницька діяльність філософа стане основою у житті кожного і наші діти матимуть можливість пізнати світ в його різноманітті завдяки Вчителю.
Сковорода утверджував, що щастя людини полягає в обмеженні бажань, у визволенні від примх та зайвих прагнень, у любові до праці, в широкому розумінні своїх обов'язків. 
З питанням «Формування фінансової грамотності в дітей дошкільного віку» виступила перед присутніми Олена Балагур - вихователь-методист дошкільного навчального закладу «Теремок», методист з початкової освіти методичного кабінету відділу освіти Наталія Сергієнко проінформувала про «Сучасні реформи в початковій освіті». «Роль позашкілля у формуванні здорового підростаючого покоління» розповіла заступник директора дитячо-юнацької спортивної школи Тетяна Антонова, а голова профспілки працівників освіти міста Ольга Терес привітала педагогів та проінформувала про роботу міської та обласної профспілки.
Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотами і подяками міського голови та відділу освіти були нагороджені кращі працівники галузі, а сім нових педагогічних працівників після завершення навчання у вищих навчальних закладах поповнили педагогічну родину міста.
Педагоги нашого міста "приречені" на успіх у справі формування повноцінної особистості майбутнього, бо мають добрий потенціал і бажання працювати. 
konf1.jpg konf2.jpg konf3.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...