.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Все починається з духовності
Все починається з духовності
29.08.17
konf4.jpg
На серпневій конференції працівників освіти міста, що зібрала педагогів для підведення підсумків роботи у 2016-2017 навчальному році та планування завдань на рік наступний, приєдналися учасники пішої ходи "Сковороді-300", які в ці дні перебувають в нашому місті
На свято педагогів завітали люди, кому не байдужа просвітницька діяльність, які продовжують справу відомого українського філософа та просвітителя Григорія Сковороди.
Організатор ходи науковий співробітник Національного меморіального музею Сковороди, що у селі Сковородинівка на Харківщині, Валерій Манженко привітав учасників конференції та висловив сподівання, що просвітницька діяльність філософа стане основою у житті кожного і наші діти матимуть можливість пізнати світ в його різноманітті завдяки Вчителю.
Сковорода утверджував, що щастя людини полягає в обмеженні бажань, у визволенні від примх та зайвих прагнень, у любові до праці, в широкому розумінні своїх обов'язків. 
З питанням «Формування фінансової грамотності в дітей дошкільного віку» виступила перед присутніми Олена Балагур - вихователь-методист дошкільного навчального закладу «Теремок», методист з початкової освіти методичного кабінету відділу освіти Наталія Сергієнко проінформувала про «Сучасні реформи в початковій освіті». «Роль позашкілля у формуванні здорового підростаючого покоління» розповіла заступник директора дитячо-юнацької спортивної школи Тетяна Антонова, а голова профспілки працівників освіти міста Ольга Терес привітала педагогів та проінформувала про роботу міської та обласної профспілки.
Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотами і подяками міського голови та відділу освіти були нагороджені кращі працівники галузі, а сім нових педагогічних працівників після завершення навчання у вищих навчальних закладах поповнили педагогічну родину міста.
Педагоги нашого міста "приречені" на успіх у справі формування повноцінної особистості майбутнього, бо мають добрий потенціал і бажання працювати. 
konf1.jpg konf2.jpg konf3.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...