.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Все починається з духовності
Все починається з духовності
29.08.17
konf4.jpg
На серпневій конференції працівників освіти міста, що зібрала педагогів для підведення підсумків роботи у 2016-2017 навчальному році та планування завдань на рік наступний, приєдналися учасники пішої ходи "Сковороді-300", які в ці дні перебувають в нашому місті
На свято педагогів завітали люди, кому не байдужа просвітницька діяльність, які продовжують справу відомого українського філософа та просвітителя Григорія Сковороди.
Організатор ходи науковий співробітник Національного меморіального музею Сковороди, що у селі Сковородинівка на Харківщині, Валерій Манженко привітав учасників конференції та висловив сподівання, що просвітницька діяльність філософа стане основою у житті кожного і наші діти матимуть можливість пізнати світ в його різноманітті завдяки Вчителю.
Сковорода утверджував, що щастя людини полягає в обмеженні бажань, у визволенні від примх та зайвих прагнень, у любові до праці, в широкому розумінні своїх обов'язків. 
З питанням «Формування фінансової грамотності в дітей дошкільного віку» виступила перед присутніми Олена Балагур - вихователь-методист дошкільного навчального закладу «Теремок», методист з початкової освіти методичного кабінету відділу освіти Наталія Сергієнко проінформувала про «Сучасні реформи в початковій освіті». «Роль позашкілля у формуванні здорового підростаючого покоління» розповіла заступник директора дитячо-юнацької спортивної школи Тетяна Антонова, а голова профспілки працівників освіти міста Ольга Терес привітала педагогів та проінформувала про роботу міської та обласної профспілки.
Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грамотами і подяками міського голови та відділу освіти були нагороджені кращі працівники галузі, а сім нових педагогічних працівників після завершення навчання у вищих навчальних закладах поповнили педагогічну родину міста.
Педагоги нашого міста "приречені" на успіх у справі формування повноцінної особистості майбутнього, бо мають добрий потенціал і бажання працювати. 
konf1.jpg konf2.jpg konf3.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради