.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Контактні скульптури сприяють спілкуванню
Контактні скульптури сприяють спілкуванню
23.08.17
_dsc1986.jpgДнями в місті з'явилися кілька контактних скульптур, де можна не лише фотографуватися, а й влаштовувати диспути на філософські роздуми в залежності від бажання та настрою 
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжуються роботи по облаштуванню територій міських парків та скверів. Напередодні дня міста декоративні вази-квітниці та скульптурна пара, що чекає немовля, встановлено в сквері молодят. Біля фонтану у міському парку, що почне працювати сьогодні з 16.00 години, розташувалася задумлива мавпочка.
В кожному місті є такі місця, де люди просто відпочивають, отримують задоволення від спілкування з тими, хто поруч та насолоджуються життям на конкретно визначеній території.
Охтирка - місто з неординарними особистостями і, якщо кожен докладе максимум позитивних зусиль до формування іміджу міста, то воно стане цікавішим і кращим. А ще хочеться додати, що традиції складає народ, виходячи з своїх побажань і навколишнього оточення, тож є шанс придумати новеньку традицію чи навіть ритуал.
_dsc1989.jpg _dsc2125.jpg _dsc2127.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
Одночасно з цим, за сприяння депутата міської ради  Федора Кіселара, на вулиці Незалежності з'явився благоустроєний куточок для відпочинку з рукою-оберегом. 
_dsc1992.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 березня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
30 березня 2018 року в м. Суми відбудеться Баркемп «Співпраця НУО і влади. Роль мереж і коаліцій», організаторами якої є Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» та Сумський обласний комітет молодіжних організацій
Детальніше...
 
16.03.2018  з  14  до 17 години  у приміщенні Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г.Шевченка (вул. Армійська 117)  відбудеться творчій захід за участю дітей із міських  дошкільних навчальних закладів, центру реабілітації дітей - інвалідів, викладачів та учнів школи під назвою«Глиняний день».
 
10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі »
 
7 по 9 вересня 2018 року у м. Єреван (Республіка Вірменія) відбудеться вісімнадцятий універсальний торгово-промисловий виставковий форум ARMENIA EXPO 2018
 
27 березня 2018 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 44 сесії міської ради