.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Контактні скульптури сприяють спілкуванню
Контактні скульптури сприяють спілкуванню
23.08.17
_dsc1986.jpgДнями в місті з'явилися кілька контактних скульптур, де можна не лише фотографуватися, а й влаштовувати диспути на філософські роздуми в залежності від бажання та настрою 
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжуються роботи по облаштуванню територій міських парків та скверів. Напередодні дня міста декоративні вази-квітниці та скульптурна пара, що чекає немовля, встановлено в сквері молодят. Біля фонтану у міському парку, що почне працювати сьогодні з 16.00 години, розташувалася задумлива мавпочка.
В кожному місті є такі місця, де люди просто відпочивають, отримують задоволення від спілкування з тими, хто поруч та насолоджуються життям на конкретно визначеній території.
Охтирка - місто з неординарними особистостями і, якщо кожен докладе максимум позитивних зусиль до формування іміджу міста, то воно стане цікавішим і кращим. А ще хочеться додати, що традиції складає народ, виходячи з своїх побажань і навколишнього оточення, тож є шанс придумати новеньку традицію чи навіть ритуал.
_dsc1989.jpg _dsc2125.jpg _dsc2127.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
Одночасно з цим, за сприяння депутата міської ради  Федора Кіселара, на вулиці Незалежності з'явився благоустроєний куточок для відпочинку з рукою-оберегом. 
_dsc1992.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.