.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Контактні скульптури сприяють спілкуванню
Контактні скульптури сприяють спілкуванню
23.08.17
_dsc1986.jpgДнями в місті з'явилися кілька контактних скульптур, де можна не лише фотографуватися, а й влаштовувати диспути на філософські роздуми в залежності від бажання та настрою 
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжуються роботи по облаштуванню територій міських парків та скверів. Напередодні дня міста декоративні вази-квітниці та скульптурна пара, що чекає немовля, встановлено в сквері молодят. Біля фонтану у міському парку, що почне працювати сьогодні з 16.00 години, розташувалася задумлива мавпочка.
В кожному місті є такі місця, де люди просто відпочивають, отримують задоволення від спілкування з тими, хто поруч та насолоджуються життям на конкретно визначеній території.
Охтирка - місто з неординарними особистостями і, якщо кожен докладе максимум позитивних зусиль до формування іміджу міста, то воно стане цікавішим і кращим. А ще хочеться додати, що традиції складає народ, виходячи з своїх побажань і навколишнього оточення, тож є шанс придумати новеньку традицію чи навіть ритуал.
_dsc1989.jpg _dsc2125.jpg _dsc2127.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
Одночасно з цим, за сприяння депутата міської ради  Федора Кіселара, на вулиці Незалежності з'явився благоустроєний куточок для відпочинку з рукою-оберегом. 
_dsc1992.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради
 
12 січня 2018 року о 16.00 годині у приміщенні Охтирської дитячої музичної школи  ім. П.С. Білинника відбудеться концерт «Щедрівочка щедрувала». Вхід вільний.