.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Контактні скульптури сприяють спілкуванню
Контактні скульптури сприяють спілкуванню
23.08.17
_dsc1986.jpgДнями в місті з'явилися кілька контактних скульптур, де можна не лише фотографуватися, а й влаштовувати диспути на філософські роздуми в залежності від бажання та настрою 
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжуються роботи по облаштуванню територій міських парків та скверів. Напередодні дня міста декоративні вази-квітниці та скульптурна пара, що чекає немовля, встановлено в сквері молодят. Біля фонтану у міському парку, що почне працювати сьогодні з 16.00 години, розташувалася задумлива мавпочка.
В кожному місті є такі місця, де люди просто відпочивають, отримують задоволення від спілкування з тими, хто поруч та насолоджуються життям на конкретно визначеній території.
Охтирка - місто з неординарними особистостями і, якщо кожен докладе максимум позитивних зусиль до формування іміджу міста, то воно стане цікавішим і кращим. А ще хочеться додати, що традиції складає народ, виходячи з своїх побажань і навколишнього оточення, тож є шанс придумати новеньку традицію чи навіть ритуал.
_dsc1989.jpg _dsc2125.jpg _dsc2127.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
Одночасно з цим, за сприяння депутата міської ради  Федора Кіселара, на вулиці Незалежності з'явився благоустроєний куточок для відпочинку з рукою-оберегом. 
_dsc1992.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...