.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Програма соціально-економічного розвитку міста Охтирки на 2017 рік
Програма соціально-економічного розвитку міста Охтирки на 2017 рік
22.08.17
asvalt.jpg

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства звітує про виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку міста Охтирки на 2017 рік за минулий тиждень:

 

Продовжуються роботи по капітальному ремонту тротуару по вул. Армійська, де за тиждень  встановлено 290 м. п. бортового каменю та укладено 140 м2тротуарної плитки.

В ході проведення капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду по вул. Київська 100 улаштовано 356 м2 тротуарної плитки, встановлено 226 м. п. бортового каменю та 72 масфальтобетонної відмостки.

 Також продовжуються роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду по вул. Полтавська 10-б, де влаштовано 1621 м2 асфальтобетонного покриття та завезено і улаштовано 63 м3 щебеню.

 Не припиняються роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду по вул. Київська, 104: тут влаштовано 15 м2 асфальтобетонної відмостки, встановлено 150 м.п бортового каменю та демонтовано старе дорожнє покриття площею 205 м2

Розпочався капітальний ремонт дороги по пров. Сумський, де за минулий тиждень було улаштовано 426 м. п. дорожнього корита та завезено і улаштовано для підготовчого шару 411 м3 щебеню. 

Виконуються роботи з заміни роликів та контр-роликів дверей шахт, заміна підшипників електродвигуна в процесі проведення капітального ремонту 3-х ліфтів за адресою пров. Табірний, 6.

Завершено капітальний ремонт даху по пров. Дачний, 3. Продовжуються роботи з капітального ремонту даху по вул. Батюка, 49 - виконано демонтаж старої огорожі,  улаштовано 96 мгідроізоляційного шару та 96 м2 металопрофілю;

6.       Проводяться роботи по реконструкції міського парку. Продовжуються роботи по будівництву фонтану, ведеться оздоблення зовнішніх поверхонь гранітними плитами. Завезено 80 мпіску, тривають підготовчі роботи для улаштування фігурних елементів мощення. За тиждень демонтовано 80 м2 старого покриття та улаштованом2 плитки, 96 м.п. бортового каменю.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.