.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Кожен день збільшує кількість благоустроєних місць та відремонтованих об'єктів
Кожен день збільшує кількість благоустроєних місць та відремонтованих об'єктів
16.08.17
batuka.jpg
Літня спека не стоїть на заваді виконання заходів, передбачених Програмою економічного та соціального розвитку міста на 2017 рік і управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства здійснюються роботи на різних міських об'єктах

Продовжуються роботи по капітальному ремонту тротуару по вул. Армійська, де за минулий тиждень  встановлено 75 м/п бордюрного каменю та укладено 50 м2 тротуарної плитки.

armiyska.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завершено капітальний ремонт внутрішньо будинкових проїздів по провулку Харківському, 15, зараз ведеться уточнення виконаних обсягів робіт. Продовжуються роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду по вулиці Київській, 100, де укладено 20 м2 тротуарної плитки, встановлено 70 м/п бортового каменю, внутрішньо будинкового проїзду житлових будинків по вулиці Полтавській, 10-а, 10-б. Розпочався капітальний ремонт внутрішньо будинкового проїзду по вул. Київська, 104, де влаштовано 70 м2 асфальтобетонної відмостки. 

harkivskuy.jpgk104.jpg 

 

 

 

 

 

Завершено капітальний ремонт 4-х ліфтів в багатоквартирному будинку за адресою вул. Київська, 97. Розпочалися ремонтні роботи 3-х ліфтів за адресою пров. Табірний, 6, де завозяться матеріали та комплектуючі. 
 
 
snaypera.jpg

Завершені роботи по капітальному ремонту даху житлових будинків по вул. Снайпера, 48 та по пров. Дачний, 3. Продовжується капітальний ремонт даху по вул. Батюка, 49, де уже демонтовано стару огорожу,  влаштовано 92 м2 гідроізоляційного шару та 92 м2 металопрофілю.

 

 

 

 

 

 

 

skver.jpg

 

Активно проводяться роботи по реконструкції території площі Соборної біля райвідділу ЗАГС - встановлено 8 стовпів та 8 світильників для освітлення прилеглої території, встановлено 2 декоративні вазони із скульптурами, ідуть електромонтажні роботи з підключення світильників.

 

 

 

Продовжуються роботи по реконструкції міського парку: гранітними плитами оздоблюються зовнішні поверхні новозбудованого фонтану, завезено 80 м3 піску, тривають підготовчі роботи для улаштування фігурних елементів мощення.  

dinozavr.jpg 

Проводяться роботи по реконструкції парку по вул. Паркова - виконано роботи з улаштування тротуарною плиткою підходів до малих архітектурних форм. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради