.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Цікаві дні у «Віночковій країні»
Цікаві дні у «Віночковій країні»
07.08.17
vinochok2.jpg
Табір  «Віночок» працював на базі Охтирського міського центру позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді з 10 липня по 27 липня 2017 року
 В таборі відпочило та оздоровилося  88 дітей, із них:
 - діти з малозабезпечених сімей – 8 чол.; 
 - діти, батьки яких загинули під час проведення АТО – 1 чол.; 
 - діти з багатодітних сімей   - 3 чол.; 
 - діти-інваліди  – 1 чол.; 
 - талановиті – 34 чол.; 
 - діти, які перебувають на «Д» обліку – 4 чол. 
 - обдаровані – 16 чол.
Відпочинок. Табір. Літні канікули. Для дітей – це радість, змога пізнати себе й навколишній світ, зустріти  нових друзів, добре відпочити, набратися сил і здоров’я.                     
Табір – це новий світ дитини, нехай і тимчасовий, але дуже важливий. Це сфера активного відпочинку дітей. Тут  усі діти мають рівні права.
        Основна мета роботи  педагогів  табору полягала  у тому, щоб у дітей надовго збереглося в пам’яті веселе, гомінке літо, і вони повернулися до  навчального процесу здоровими, повними сил, творчої наснаги та готовими успішно реалізувати всі свої таланти й здібності.  
Перебування дітей у  літньому  оздоровчому профільному таборі  декоративно-ужиткового напряму «Віночок» (табірна зміна національно-патріотичного виховання «Ми – твої діти, ми – твої квіти, ми, Україно, - надія твоя!» ) передбачало, насамперед, використання відпочинку дітей для їх комплексного оздоровлення через традиційні та інноваційні форми табірної роботи, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг.
Робота в таборі велася згідно плану та режиму роботи. Діти отримували дворазове збалансоване харчування в КПШХ «Мрія». 
Повсякденно  вихователями  проводилися бесіди, круглі столи  про поведінку біля водоймищ, у лісі,  при екстримальних  погодніх умовах,  правила  дорожнього руху,   пожежної  безпеки і т.д.
Велика увага приділялася розвитку творчих здібностей дітей, майже кожного дня проводилися творчі майстерні по виготовленню різноманітних виробів декоративно-ужиткового мистецтва. 
Національно-патріотичному вихованню приділялася особлива увага: проводилися бесіди, круглі столи, конкурси, вікторини, екскурсії, зустрічі, творчі майстерні  «Символи моєї Батьківщини».   
Діти були об`єднані в 4 загони: «Маки», «Ромашки», «Соняшник». «Мальви».
Життя в таборі було насичене різноманітними подіями. Розпочалася робота  урочистим  відкриттям табору, де діти презентували свої загони, стіннівки, пісні. Згідно плану роботи табору для дітей були проведені бесіди,   вікторини, конкурси, змагання, ігрові, розважальні, пізнавальні програми,  екскурсії, зустрічі, заходи патріотичного спрямування. Найцікавіші   заходи – колективна творча справа «Віночок дружби», гра-подорож «Подорож до країни Квітнарії», зустріч з Сумською письменницею Анною Коршуновою, пізнавально-розважальна година «Світ народної іграшки», ігрова програма «Сонячні краплинки», пізнавально-розважальний захід «Мистецтво мого народу», зустріч з воїном-афганцем Гніденко Г.С., пленер на пироді «Малюю рідні краєвиди». Сподобалася дітям екскурсія до в/ч А-0563 (відвідування народознавчого куточка).  Діти та керівники декоративно-ужиткового напряму протягом навчального року активно долучалися до його створення: виготовляли різноманітні вироби на українську тематику, реставрували старовинні глечики. Особливо запам`яталася подорож на конеферму в с.Комиші,  де діти мали змогу погодувати  коней, покататися на них, сфотографуватися.  А ще  директор КСП «Комишанське»   Зубко В.І. пригостив дітей морозивом, печивом, цукерками, напоями. Радощам дітей не було меж.
 Заходи кожного окремо взятого дня проводилися відповідно до визначеного плану роботи. Так, було проведено дні: День знайомств, День   табору, День  дружби, День квітів, День розваг, День здоров`я, День патріота, День сонця, День народної іграшки, День фантазії, День мистецтва, День  подорожей, День  творчості,  День закриття табору.
Багато уваги приділялося пропаганді здорового способу життя. Кожен день у таборі проводилася ранкова зарядка під музичний супровід, а також спортивні змагання,  естафети, конкурси. 
У тісній співпраці з фахівцем «Клініка дружня до молоді» Мучнік А.М. педагоги постійно  проводили  профілактичні та роз’яснювальні роботи серед дітей щодо попередження нещасних випадків, а також усні журнали, вікторини, презентації з цієї теми. Діти відвідували пожежну частину, автошколу.   Травмування дітей під час відпочинку не було.
     Взагалі життя в таборі дітям запам’ятається надовго, і вони неодноразово захочуть бути його активними учасниками. Бо кожен день життя в ньому допомагав дітям зрозуміти, що потрібно бути не лише спритними й сміливими, а й дружніми, чесними, справедливими, добрими, творчими.


vinochok1.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...