.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Продовжуються роботи для Програми соціально-економічного розвитку міста Охтирки на 2017 рік
Продовжуються роботи для Програми соціально-економічного розвитку міста Охтирки на 2017 рік
01.08.17

За тиждень проведено підсипку та грейдерування вул. В. Симона, пров. Донський, пров. Зв’язку, пров. Урожайний, пров. В. Сухомлинського. Всього використано 392 т підсипочного матеріалу. Продовжуються  роботи по капітальному ремонту тротуару по вул. Сумській, проводиться уточнення об’ємів робіт. Продовжуються роботи по капітальному ремонту тротуару по вул. Армійська. За тиждень  встановлено 120 м. п. поребрика та укладено 60 м2 тротуарної плитки. Продовжуються роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкових проїздів по пров. Харківський 15, ведуться підготовчі роботи для улаштування асфальтобетонної відмостки. Продовжуються роботи з капітального ремонту внутрішньо будинкового проїзду по вул. Київська 100. За тиждень виконано улаштування 115 м2 тротуарної плитки. Також продовжуються капітальний ремонт внутрішньо будинкового проїзду по вул. Полтавська 10-а, 10-б. За тиждень облаштовано 243 м2  асфальтобетонного покриття пішохідних доріжок та 784 м2 асфальтобетонного покриття проїздів та парковочних місць. А також завезено 15 т щебеню для проведення підготовчих  робіт. Продовжуються роботи по реконструкції міської водогінної мережі по вул. Гафановича. Облаштувується точок приєднання абонентів до нової водогінної мережі. Виконується капітальний ремонт 4-х ліфтів за адресою вул. Київська, 97. Протягом тижня виконано фарбування металоконструкції шахт. Розпочаті пусконалагоджувальні роботи. Продовжуються роботи по капітальному ремонту даху по вул. Снайпера, 48. За тиждень виконано улаштування 200 м2 руберойду, облаштовано 100 м.п. планки примикання та 15 м.п. стиків бетонних плит. Розпочаті роботи з капітального ремонту даху по пров. Дачний, 3 та вул. Батюка, 49. По пров. Дачний, 3 за тиждень виконано улаштування 270 м2 крокв та маурлатів. По вул. Батюка, 49 улаштовано 75 м2 гідроізоляції. Роботи продовжуються. Відповідно до укладеного договору, Охтирською районною державною лікарнею ветеринарної медицини виконані роботи зі стерилізації 4 бродячих собак.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради