.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Мандрує голка по канві
Мандрує голка по канві
01.08.17
golka1.jpg
Творче об`єднання «Вишиванка» ОМЦПО-МАН підтвердило  почесне звання «Зразковий художній колектив»
 Вишивка – мистецтво всенародне, в якому через віки пронесена і збережена колективна художня пам‘ять. Вишивка, як вид народного мистецтва живе, розвивається, збагачується новими аспектами.
          Сьогодні вишивка – це висока культура орнаменту, колориту, це мистецтво унікальне, споконвічне і завжди молоде, що стверджує розвиток графічної, живописної культури народу. Це важлива художня цінність, що виконує різноманітні функції – естетичну, пізнавальну і комунікаційну.
           Щоб привернути увагу наших дітей до надбань українського народу, до традицій класичної спадщини народного одягу, його різноманітного декоративного оформлення вишивкою, в Охтирському міському центрі позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді в 1991 році було створено творче об`єднання «Вишиванка». Основним напрямом роботи  є глибокий зв'язок з традиціями народної вишивки, збереження і подальший розвиток її художньо-образної структури. Адже сучасна вишивка зберігає свій духовний світ, поглиблює образну змістовність і доводить, що народне мистецтво – це велике надбання нашої культури.
           Крім відомостей про вишивку, українські звичаї, вихованці прослуховують на заняттях лекції та бесіди, які розвивають любов до рідної України, виховують творчі смаки, збагачують кругозір, розворушують фантазії, приносять натхнення. І вишивають.   Багато вишивають. Бо дитяча вишивка непомітно діє на самих дітей, навчає їх праці, вишивати із задоволенням, бачити і любити прекрасне.
        Роботи, виконані вихованцями «Вишиванки» є окрасою міських, обласних виставок, створюючи гарний настрій. Вихованці – постійні переможці обласних, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів.
        У 2007 році дане об`єднання отримало почесне звання «Зразковий художній колектив», а в 2012 році підтвердив це звання. 
        У квітні 2017 року вдруге були подані документи на підтвердження.
        І, нарешті, дочекалися результатів. Відповідно до наказу Міністерства  освіти і науки України № 1023 від 13.07.2017 р. «Про присвоєння, підтвердження, позбавлення почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», творчому об`єднанню «Вишиванка» підтверджено звання «Зразковий художній колектив».  Керує колективом енергійний, креативний керівник Іваненко Ірина Ігорівна. Тож нехай  «Вишиванка» завжди дарує  своє мистецтво охтирчанам, а також підкорює обласні, Всеукраїнські виставки.
   Творчого натхнення  та незгасаючого бажання творити прекрасне. Бо вишивка -  це  яскравість, краса, захоплення…
    Вітаємо  вихованців, керівника, батьків творчого об`єднання «Вишиванка» з перемогою!


Мандрує голка по канві, 
Стібки лягають за стібками, 
І радісно моїй душі – 
Я творю мрію власними руками… 
golka2.jpg
golka3.jpg golka4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...