.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow "Віночок" допомагає провести літо з користю, відпочинком і задоволенням
"Віночок" допомагає провести літо з користю, відпочинком і задоволенням
13.07.17
sut1.jpg
В літньому профільному таборі декоративно-ужиткового напряму Охтирського міського центру позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді «Віночок», що працює з 10 липня 2017 року відпочиває та займається творчістю 88 вихованців 


Табір називається "Віночок", адже його загони мають назви квітів: «Ромашки», «Маки», «Мальви», «Соняшники», які символізують яскраве суцвіття, де об`єдналися дітлахи для оздоровлення та цікавого спілкування.  
Вже на відкритті табірної зміни 11.07.2017 року, яку підготувала Іваненко І.І., діти продемонстрували неабиякі таланти. Дзвінкоголосо лунали вірші, пісні, речівки, демонструвались танці і акробатичні номери. Активну участь  у проведенні свята взяли Доля Мілана, Мітюшина Поліна, Логвиненко Ліза, Калачова Оля, Кладько Даша,  Корабельська Аліна. Кожен загін відзначився яскравою стіннівкою.  
Начальник табору Христич Л.В. привітала дітей з початком табірної зміни і запевнила, що педагоги табору «Віночок» прикладуть максимум зусиль, щоб відпочинок приніс позитив і задоволення. Закінчилося свято  веселою  дискотекою.
Табір «Віночок» продовжить свою роботу до 27 липня 2017 року. Попереду цікаві заходи, ігри, конкурси, робота в творчих майстернях по виготовленню креативних поробок.
Паралельно працює літній  профільний  табір туристсько-технічного напряму «Левадія» для 80 вихованців ОМЦПО-МАН.
Літо триває…
sut2.jpg sut3.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.