.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow ПРОТОКОЛ № 10 засідання конкурсної комісії з питань надання в оренду комунального майна
ПРОТОКОЛ № 10 засідання конкурсної комісії з питань надання в оренду комунального майна
06.07.17

ПРОТОКОЛ  №  10

засідання конкурсної комісії з  питань надання в оренду комунального майна  територіальної громади міста Охтирки

                                                                                                       

                                                                                                                   30.06.2017

Комісія у складі:                                                         

 

Демиденко                            Олександр Володимирович

 

-         начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради,  заступник голови комісії

Беньо

Зоя Олександрівна

-         головний спеціаліст,  юрисконсульт управління капітального будівництва та житлово-комунального  господарства Охтирської міської ради, секретар комісії

Члени комісії:

Нікулін

Мирослав Миколайович

Довгаль

Григорій Володимирович                  

 Марченко

 Анатолій Олександрович        

 

 

-          депутат міської ради 

 

-         депутат міської ради  

 

     -      депутат міської ради   

 

Порядок денний

 

 

 1. Конкурс на право оренди нежитлового приміщення площею 54,5 кв.м. за адресою: вул. Паркова, 1  для розміщення офісу.

 

 СЛУХАЛИ: Демиденко О.В. -   на засіданні конкурсної комісії    було дано доручення  балансоутримувачу  управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради   оголосити конкурс на право оренди комунального майна  - нежитлового приміщення площею 54,5 кв.м. за адресою: вул. Паркова, 2  у відповідності до  Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста. Експертна оцінка здійснена 12.05.2017, відповідно до якої балансоутримувачем визначено  стартовий розмір орендної плати, оприлюднене оголошення про проведення конкурсу в засобах масової інформації: а саме в газеті «Ахтирка»  № 23 від 08.06.2017 та на сайті Охтирської міської ради, про що надані підтверджуючи документи. Відповідно до «Журналу  обліку заяв на участь у конкурсі на оренду комунального майна» зареєстровано заяву під № 1  ДП «Полтаваліфт»(представник Руденок А.Ф.) та під № 2 зареєстровано заяву ТОВ СРБУ «Полтаваліфт»(представник Шерстюк М.М.). Учасниками конкурсу внесена застава у розмірі 8056,50 грн. кожним.

           Відповідно до п. 6.2.1. Положення  «конкурс на право оренди комунального майна полягає у визначенні орендаря, який запропонував найвищу орендну плату та взяв на себе зобов’язання виконати всі фіксовані умови конкурсу». Стартовий розмір орендної плати за дане приміщення становить 2685,50 грн. Відповідно до п. 6.5.6. Положення кожний крок пропозиції не може бути менше, ніж 10% стартового розміру орендної плати за місяць – у даному випадку 268,55 грн. Отже, якою буде пропозиція учасника,  зареєстрованого під № 1?

Руденок А.Ф. – пропоную  орендну плату  у розмірі 2955,00 грн. за місяць.

Шерстюк М.М. – не можу запропонувати більше стартового розміру.

На закритому засіданні конкурсна Комісія

ВИРІШИЛА:  

1.     Визнати ДП «Полтаваліфт» переможцем конкурсу на право оренди вільного нежитлового приміщення  загальною площею 54,5 кв.м., яке знаходиться на першому поверсі дев’ятиповерхового  багатоквартирного будинку за адресою: вул. Паркова, 2  для розміщення офісу.

2.     Управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради    укласти з переможцем конкурсу договір оренди нежитлового приміщення у відповідності до Типового договору терміном на   1 рік, а ТОВ СРБУ «Полтаваліфт» повернути заставу.   Розмістити інформацію про результати конкурсу в засобах масової інформації місцевого розповсюдження. Вирішити питання про відшкодування  переможцем конкурсу матеріально-технічних витрат на проведення конкурсу, витрати на оприлюднення інформації про проведення конкурсу, про результати конкурсу, на проведення експертної оцінки.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – одноголосно.

 

2. Конкурс на право оренди нежитлового приміщення площею 18,2 кв.м. за адресою: вул. Жовтнева, 26  для розміщення офісу.

СЛУХАЛИ:  Демиденко О.В. - на засіданні конкурсної комісії    було дано доручення  балансоутримувачу  управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради   оголосити конкурс на право оренди комунального майна  - нежитлового приміщення площею 18,2 кв.м. за адресою: вул. Незалежності, 26  у відповідності до  Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста. Експертна оцінка здійснена 15.05.2017, відповідно до якої балансоутримувачем визначено  стартовий розмір орендної плати, оприлюднене оголошення про проведення конкурсу в засобах масової інформації: а саме в газеті «Ахтирка»  № 23 від 08.06.2017 та на сайті Охтирської міської ради, про що надані підтверджуючи документи.  Станом на 30.06.2017 заяв на участь у конкурсі на право оренди приміщення не надійшло.

           

ВИРІШИЛИ:

1.     Визнати конкурс на право оренди нежитлового приміщення площею 18,2 кв.м. за адресою: вул. Жовтнева, 26 – таким,  що не відбувся.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – одноголосно.

 

  Заступник голови комісії                                                 О.В. Демиденко

 

 Секретар   комісії                                                                З.О. Беньо

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.