.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Вчаться досліджувати
Вчаться досліджувати
03.07.17
img_0852.jpg
Вихованці гуртка «Географ-науковець» Охтирського МЦПО-МАН взяли участь в обласному експедиційно-польовому зборі команд юних екологів «Залучення учнівської молоді до спостережень за станом довкілля»
Разом з нашими вихованцями гуртка «Географ-науковець» (кер. Хорошун В.В.) в заході взяли участь юні екологи з Великописарівського, Краснопільського, Шосткінського та Лебединського районів,  м. Тростянець, м. Білопілля та Конотопської ЗОШ №10.
Програма збору була насиченою та цікавою: 29 червня була проведена екскурсія по дендрарію СНАУ, а також практичні заняття на тему «Методика проведення метеорологічних спостережень, вивчення кліматичних умов окремих територій», «Терміни і видові назви рослин і тварин англійською та латинською мовами», «Аналіз стану популяцій рідкісних і зникаючих деревних видів на заповідних територіях, заходи їх збереження», «Картування популяцій рідкісних видів рослин». На завершення першого дня був проведений квест «Спортивна ботаніка», в ході якого діти із задоволенням шукали у дендропарку рослини та фотографували їх.
Наступного дня були проведені практичні заняття «Агроекологічний моніторинг ґрунтів», «Лісова селекція. Розмноження лісових дерев».
Кожна команда створила постер на тему «Екологічне чисте довкілля – це…», які об’єднали і зробили загальні світлини. Всі учасники заходу отримали сертифікати.  
img_0801.jpg 
img_0845.jpg img_0850.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості
 
За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 до 19 листопада 2018 року у міжнародному виставковому центрі м. Багдад (Республіка Ірак), відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 12.11.2018 по 18.11.2018
Детальніше...
 
Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...