.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Вчаться досліджувати
Вчаться досліджувати
03.07.17
img_0852.jpg
Вихованці гуртка «Географ-науковець» Охтирського МЦПО-МАН взяли участь в обласному експедиційно-польовому зборі команд юних екологів «Залучення учнівської молоді до спостережень за станом довкілля»
Разом з нашими вихованцями гуртка «Географ-науковець» (кер. Хорошун В.В.) в заході взяли участь юні екологи з Великописарівського, Краснопільського, Шосткінського та Лебединського районів,  м. Тростянець, м. Білопілля та Конотопської ЗОШ №10.
Програма збору була насиченою та цікавою: 29 червня була проведена екскурсія по дендрарію СНАУ, а також практичні заняття на тему «Методика проведення метеорологічних спостережень, вивчення кліматичних умов окремих територій», «Терміни і видові назви рослин і тварин англійською та латинською мовами», «Аналіз стану популяцій рідкісних і зникаючих деревних видів на заповідних територіях, заходи їх збереження», «Картування популяцій рідкісних видів рослин». На завершення першого дня був проведений квест «Спортивна ботаніка», в ході якого діти із задоволенням шукали у дендропарку рослини та фотографували їх.
Наступного дня були проведені практичні заняття «Агроекологічний моніторинг ґрунтів», «Лісова селекція. Розмноження лісових дерев».
Кожна команда створила постер на тему «Екологічне чисте довкілля – це…», які об’єднали і зробили загальні світлини. Всі учасники заходу отримали сертифікати.  
img_0801.jpg 
img_0845.jpg img_0850.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.