.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Вчаться досліджувати
Вчаться досліджувати
03.07.17
img_0852.jpg
Вихованці гуртка «Географ-науковець» Охтирського МЦПО-МАН взяли участь в обласному експедиційно-польовому зборі команд юних екологів «Залучення учнівської молоді до спостережень за станом довкілля»
Разом з нашими вихованцями гуртка «Географ-науковець» (кер. Хорошун В.В.) в заході взяли участь юні екологи з Великописарівського, Краснопільського, Шосткінського та Лебединського районів,  м. Тростянець, м. Білопілля та Конотопської ЗОШ №10.
Програма збору була насиченою та цікавою: 29 червня була проведена екскурсія по дендрарію СНАУ, а також практичні заняття на тему «Методика проведення метеорологічних спостережень, вивчення кліматичних умов окремих територій», «Терміни і видові назви рослин і тварин англійською та латинською мовами», «Аналіз стану популяцій рідкісних і зникаючих деревних видів на заповідних територіях, заходи їх збереження», «Картування популяцій рідкісних видів рослин». На завершення першого дня був проведений квест «Спортивна ботаніка», в ході якого діти із задоволенням шукали у дендропарку рослини та фотографували їх.
Наступного дня були проведені практичні заняття «Агроекологічний моніторинг ґрунтів», «Лісова селекція. Розмноження лісових дерев».
Кожна команда створила постер на тему «Екологічне чисте довкілля – це…», які об’єднали і зробили загальні світлини. Всі учасники заходу отримали сертифікати.  
img_0801.jpg 
img_0845.jpg img_0850.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...