.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Вчаться досліджувати
Вчаться досліджувати
03.07.17
img_0852.jpg
Вихованці гуртка «Географ-науковець» Охтирського МЦПО-МАН взяли участь в обласному експедиційно-польовому зборі команд юних екологів «Залучення учнівської молоді до спостережень за станом довкілля»
Разом з нашими вихованцями гуртка «Географ-науковець» (кер. Хорошун В.В.) в заході взяли участь юні екологи з Великописарівського, Краснопільського, Шосткінського та Лебединського районів,  м. Тростянець, м. Білопілля та Конотопської ЗОШ №10.
Програма збору була насиченою та цікавою: 29 червня була проведена екскурсія по дендрарію СНАУ, а також практичні заняття на тему «Методика проведення метеорологічних спостережень, вивчення кліматичних умов окремих територій», «Терміни і видові назви рослин і тварин англійською та латинською мовами», «Аналіз стану популяцій рідкісних і зникаючих деревних видів на заповідних територіях, заходи їх збереження», «Картування популяцій рідкісних видів рослин». На завершення першого дня був проведений квест «Спортивна ботаніка», в ході якого діти із задоволенням шукали у дендропарку рослини та фотографували їх.
Наступного дня були проведені практичні заняття «Агроекологічний моніторинг ґрунтів», «Лісова селекція. Розмноження лісових дерев».
Кожна команда створила постер на тему «Екологічне чисте довкілля – це…», які об’єднали і зробили загальні світлини. Всі учасники заходу отримали сертифікати.  
img_0801.jpg 
img_0845.jpg img_0850.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...