.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Вчаться досліджувати
Вчаться досліджувати
03.07.17
img_0852.jpg
Вихованці гуртка «Географ-науковець» Охтирського МЦПО-МАН взяли участь в обласному експедиційно-польовому зборі команд юних екологів «Залучення учнівської молоді до спостережень за станом довкілля»
Разом з нашими вихованцями гуртка «Географ-науковець» (кер. Хорошун В.В.) в заході взяли участь юні екологи з Великописарівського, Краснопільського, Шосткінського та Лебединського районів,  м. Тростянець, м. Білопілля та Конотопської ЗОШ №10.
Програма збору була насиченою та цікавою: 29 червня була проведена екскурсія по дендрарію СНАУ, а також практичні заняття на тему «Методика проведення метеорологічних спостережень, вивчення кліматичних умов окремих територій», «Терміни і видові назви рослин і тварин англійською та латинською мовами», «Аналіз стану популяцій рідкісних і зникаючих деревних видів на заповідних територіях, заходи їх збереження», «Картування популяцій рідкісних видів рослин». На завершення першого дня був проведений квест «Спортивна ботаніка», в ході якого діти із задоволенням шукали у дендропарку рослини та фотографували їх.
Наступного дня були проведені практичні заняття «Агроекологічний моніторинг ґрунтів», «Лісова селекція. Розмноження лісових дерев».
Кожна команда створила постер на тему «Екологічне чисте довкілля – це…», які об’єднали і зробили загальні світлини. Всі учасники заходу отримали сертифікати.  
img_0801.jpg 
img_0845.jpg img_0850.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради