.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Архітектура, будівництво arrow Бюро технічної інвентаризації та архітектурно-планувальних робіт у 2016 році
Бюро технічної інвентаризації та архітектурно-планувальних робіт у 2016 році
03.07.17
_dsc9956.jpg
Комунальне підприємство Охтирської міської ради «Бюро технічної інвентаризації та архітектурно-планувальних робіт», створене на підставі рішення третьої сесії 7 скликання від 08.12.2015 року, здійснює свою діяльність відповідно до Статуту підприємства, затвердженого рішенням №77-МР від 08.12.2015 року Охтирською міською радою
      КП ОМР «БТІ та АПР» є юридичною особою, знаходиться на податковому обліку в Охтирській державній податковій інспекції. Підприємство працює на госпрозрахунку і здійснює свою господарську діяльність з застосуванням загальної системи оподаткування, є платником Податку на прибуток.
      Предметом діяльності підприємства є:
- виконання в населених пунктах, що входять в зону обслуговування, а саме:м. Охтирка, Охтирський район, м. Тростянець, Тростянецький район, смт. В.-Писарівка та В.Писарівський  район, робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, житлових будинків та споруд, інженерних мереж, інвентаризація об’єктів міського, селищного, сільського благоустрою та зелених насаджень;
- оцінка нерухомого майна, житлових будинків та споруд, інженерних мереж, об’єктів благоустрою та зелених насаджень населених пунктів;
- визначення технічного стану нерухомого майна, житлових будинків та споруд, інженерних мереж;
- встановлення, облік, накопичення змін у технічному стані, вартості об’єктів нерухомого майна всіх форм власності, підготовка правовстановлюючих документів, надання послуг для здійснення нотаріальних дій.
     Оплата за виконання робіт здійснюється згідно Декларації тарифів на послуги по технічній інвентаризації та державній реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна для населення, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та бюджетних організацій.
      В селищах міського типу В.Писарівка, Кириківка,  прийом громадян здійснюється кожний місяць згідно графіка.
КП ОМР «БТІ та АПР» видає довідки безкоштовно про належність або відсутність у фізичних осіб об’єктів нерухомого майна, суду, прокуратурі, Відділу державної виконавчої служби, Охтирському МВ УМВС України в Сумській області, Охтирській міжрайонній державній податковій інспекції, Службі у справах дітей. Таких довідок за 2016 рік було видано приблизно 800 шт. на суму 66048,00 грн. Дані довідки були видані за рахунок прибутку підприємства.
       

Аналіз господарської діяльності КП «Охтирське МБТІ» за 2016 р.
Дохід від наданих послуг становить 769,4 тис. грн..
Собівартість послуг становить 513,9 тис.грн  
Інші операційні витрати  становлять 251,0  тис.грн  
Інші витрати становили 13,6 тис.грн.
Разом витрати  за 2016 р. становлять 778,5 тис.грн.
 
    У результаті господарської діяльності за 2016 р підприємство вийшло на позитивний фінансовий результат 10,5 тис.грн. 
Це  дало змогу за 2016 р нарахувати та сплатити податку на прибуток  1,9 тис.грн. та частини чистого прибутку до бюджету міста 1,7 тис.грн.
          
Основні фінансові показники діяльності підприємства за 2016 рік.

 

за 2016

     тис.грн.

Дохід від   

реалізації послуг         

789,0

Чистий дохід

789,0

Собівартість послуг (з/п,енергоносії,оренда)

513,9

Інші операційні витрати (охорона,зв'язок,Т/о)

251,0

Інші витрати (% банку,пені тощо)

13,6

Разом витрати

778,5

Фінансовий результат

10,5

Сплата податків:

 

- в т.ч.ПДВ                 

0

Податок на прибуток

1,9

Частина чистого прибутку

1,7

 

- ПДФО працівників

83,5

-відрахування єдиного соцвнеску

97,0

Витрати  енергоносіїв, оренди

 

-оренда приміщень

45,1

теплопостачання

17,1

-електроенергія

16,6

-охорона об'єктів

6,0

Експлуатац.витрати

2,2

Послуги зв'язку

2,9

4.Фонд оплати праці

433,8

5.Середньооблікова чисельність працюючих

8

6.Середньомісячна з/п одного працівника, грн

4518,50

7.Кількість замовлень

1431

 До основних проблем функціонування підприємства в 2016 році слід віднести:
- зі збільшенням кількості замовлень зросли витрати на канцтовари;
- зросла вартість оренди приміщень та енергоносіїв
- отримання на баланс підприємства автомобіля від Охтирської міської ради 01.03.2016 року, що призвело до витрат на його обслуговування;
- зросла вартість бензину
- значно зросла вартість витратних матеріалів для виготовлення технічних паспортів
- необхідність оновлення матеріально- технічної бази підприємства.
Але, незважаючи на вищевикладене, підприємство завжди вчасно і в повному обсязі виплачує заробітну плату. Заборгованість по податковим зобов’язанням відсутня. КП ОМР «БТІ та АПР» є платоспроможним підприємством, яке швидко та якісно надає весь спектр послуг з інвентаризації нерухомого майна населенню та підприємствам завдяки висококваліфікованим працівникам та архівним матеріалам.Директор КП ОМР «БТІ та АПР»  А.О.Марченко
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.