.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Олімпійці зустрічаються влітку
Олімпійці зустрічаються влітку
29.06.17
sport20061.jpg
Сто вісімдесят учасників Олімпійського дня в Охтирці взяли участь у змаганнях з бігу на дистанціях 300 та 500 метрів
Олімпійський день щорічно відзначається в світі з нагоди заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).
Цього року в урочищі «Ківшар» Олімпійський день організувано відділом молоді та спорту Охтирської міської ради спільно з КЗ «Охтирська ДЮСШ».
В урочистій церемонії відкриття найкращі побажання учасникам спортивного свята висловив член Національного олімпійського комітету України в Сумській області Юрій Меєрович та головний спеціаліст відділу молоді та спорту Марія Головченко.
Переможці та призери змагань нагороджено сертифікатами та цінними подарунками від Національного олімпійського комітету України в Сумській області, а учасники, що посіли І місця стали володарями олімпійських медалей. 
Всі учасники святкового дійства отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій, які надовго залишаться в їх пам'яті.
sport20062.jpg
sport20063.jpg sport20064.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...
 
Про намір ДП «Водоочистка»  ТОВ «Водоторгприлад» здійснити зміну діючих тарифів на  централізоване водовідведення 
Детальніше...
 
У 2017 році під час проведення Другого Українського форуму Шовкового шляху між Альянсом міст Шовкового шляху та Сумською обласною державною адміністрацією було підписано Меморандум про взаєморозуміння
 
ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 17.05.2018 р. по 01.06.2018 р. на теплових мережах міста будуть проводитися гідравлічні випробування та ремонтні роботи. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.
Детальніше...