.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Про людяне відношення до тварин
Про людяне відношення до тварин
27.06.17
sobaki1.jpgНа сьогоднішній день на базі районної ветеринарної клініки знаходяться собаки і коти, доставлені з квартири, власниця якої зараз знаходиться на тривалому лікуванні, а тварини залишені без догляду

З проханням врятувати тварин звернулися сусіди, а вже відповідні служби організували доставку їх до клініки, де влаштовано вольєри для тимчасового перебування тварин, що підлягають стерилізації. Нажаль, фізичний стан собак і котів досить виснажений, а тому до проведення процедури стерилізації їх доведеться довго утримувати в клініці. Тваринам необхідна їжа та догляд, цим займаються наші охтирські волонтери, хоча охопити належною увагою всіх тварин вони не можуть. Всього в клініці зараз 16 тварин, які потребують допомоги.

Звертаємося до всіх охтирчан, які хочуть і можуть допомогти у харчуванні та догляді за зазначеними тваринами, відгукнутися і через волонтера Олену (099-32-92-957) долучитися до благодійної справи у врятуванні беззахисних тварин. Волонтери готові прийняти будь-яку допомогу - харчі, корм, недоїдки, кошти для придбання харчів та ветеринарних медикаментів.

Ми відповідаємо за тих, кого приручили, а тому прикро, що хтось безвідповідально ставиться до живих істот.

Сьогодні на сесії міської ради було прийнято зміни до статуту КП "Благоустрій", в тому числі, в частині відлову тварин та пов'язаних з цим послуг, сподіваємося, що це дасть можливість в подальшому мати штатного працівника для належного та постійного догляду тварин, що перетримуються після стерилізації.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.