.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Про людяне відношення до тварин
Про людяне відношення до тварин
27.06.17
sobaki1.jpgНа сьогоднішній день на базі районної ветеринарної клініки знаходяться собаки і коти, доставлені з квартири, власниця якої зараз знаходиться на тривалому лікуванні, а тварини залишені без догляду

З проханням врятувати тварин звернулися сусіди, а вже відповідні служби організували доставку їх до клініки, де влаштовано вольєри для тимчасового перебування тварин, що підлягають стерилізації. Нажаль, фізичний стан собак і котів досить виснажений, а тому до проведення процедури стерилізації їх доведеться довго утримувати в клініці. Тваринам необхідна їжа та догляд, цим займаються наші охтирські волонтери, хоча охопити належною увагою всіх тварин вони не можуть. Всього в клініці зараз 16 тварин, які потребують допомоги.

Звертаємося до всіх охтирчан, які хочуть і можуть допомогти у харчуванні та догляді за зазначеними тваринами, відгукнутися і через волонтера Олену (099-32-92-957) долучитися до благодійної справи у врятуванні беззахисних тварин. Волонтери готові прийняти будь-яку допомогу - харчі, корм, недоїдки, кошти для придбання харчів та ветеринарних медикаментів.

Ми відповідаємо за тих, кого приручили, а тому прикро, що хтось безвідповідально ставиться до живих істот.

Сьогодні на сесії міської ради було прийнято зміни до статуту КП "Благоустрій", в тому числі, в частині відлову тварин та пов'язаних з цим послуг, сподіваємося, що це дасть можливість в подальшому мати штатного працівника для належного та постійного догляду тварин, що перетримуються після стерилізації.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...