.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Про людяне відношення до тварин
Про людяне відношення до тварин
27.06.17
sobaki1.jpgНа сьогоднішній день на базі районної ветеринарної клініки знаходяться собаки і коти, доставлені з квартири, власниця якої зараз знаходиться на тривалому лікуванні, а тварини залишені без догляду

З проханням врятувати тварин звернулися сусіди, а вже відповідні служби організували доставку їх до клініки, де влаштовано вольєри для тимчасового перебування тварин, що підлягають стерилізації. Нажаль, фізичний стан собак і котів досить виснажений, а тому до проведення процедури стерилізації їх доведеться довго утримувати в клініці. Тваринам необхідна їжа та догляд, цим займаються наші охтирські волонтери, хоча охопити належною увагою всіх тварин вони не можуть. Всього в клініці зараз 16 тварин, які потребують допомоги.

Звертаємося до всіх охтирчан, які хочуть і можуть допомогти у харчуванні та догляді за зазначеними тваринами, відгукнутися і через волонтера Олену (099-32-92-957) долучитися до благодійної справи у врятуванні беззахисних тварин. Волонтери готові прийняти будь-яку допомогу - харчі, корм, недоїдки, кошти для придбання харчів та ветеринарних медикаментів.

Ми відповідаємо за тих, кого приручили, а тому прикро, що хтось безвідповідально ставиться до живих істот.

Сьогодні на сесії міської ради було прийнято зміни до статуту КП "Благоустрій", в тому числі, в частині відлову тварин та пов'язаних з цим послуг, сподіваємося, що це дасть можливість в подальшому мати штатного працівника для належного та постійного догляду тварин, що перетримуються після стерилізації.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради