.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Журавлиний вирій 2017
Журавлиний вирій 2017
26.06.17
v1.jpg
15 відмінників навчання з 231 випускника загальноосвітніх шкіл 2017 року нагороджені золотими медалями, двоє срібними. Усі медалісти отримали сертифікати на гарантоване робоче місце після завершення навчання у вищому навчальному закладі та почесні відзнаки "Значки "Гордість міста"
 

На "Зоряну стежину" загальноміського випускного вечора "Журавлиний вирій 2017" разом зі своїми досягненнями та надбаннями вийшла гордість і краса міста, наші діти, наші випускники.

 

 Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області

 

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 зростила цілі покоління освічених, працелюбних, вихованців, котрі й надалі вершитимуть долю міста, суспільства, держави в цілому. Заклад має математичний та біотехнологічний профілі. Колектив школи налічує 65 творчих педагогів, справжніх майстрів своєї справи, які підготували 27 призерів ІІ та 7  переможців ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін. Вершиною наукового злету школи  є  ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, зайняте учнем 8-Б класу  Войченком Євгеном (учитель Інна Миколаївна Зайка).

Школа пишається учителем Якименко Інною Миколаївною, переможцем  ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» у  номінації «Біологія». 

Учитель англійської мови Ігнатченко Любов Володимирівна стала півфіналістом  конкурсу програми Педагогічної майстерності та досягнень учителів Євразії та Південної Азії (ТЕА).

Вихованці навчального закладу з 2016 року беруть  активну участь у Міжнародних відеоконференціях у рамках проекту «Generation Global». Яскравою подією у 2017 році стала участь учнів та педагогів у ІІ Всеукраїнській  науково-шкільній конференції «Крок у науку» у м. Дніпро.

У колоні випускників іде 51 учень.

Гордістю школи є:

Красношапка Андрій, переможець ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Ващенко Дар’я та Броварник Олексій – переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики та математики.  

Бурімов Максим – призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії.

Волков Ігор – неодноразовий переможець і призер ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики, хімії, біології. 

Гармаш Анна – переможець та призер ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української та англійської мови, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, лауреат обласного конкурсу юних піаністів у м. Суми,  міськрайонного фотоконкурсу «Дитячий погляд через об’єктив», конкурсу дитячої творчості «Охтирська перлинка».

Задорожна Анастасія – переможець і призер Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук, секція історичне краєзнавство, базова дисципліна: історія України; Всеукраїнського інтерактивного конкурсу МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ, переможець Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність», секція «Суперкнига».

Кузнецов Максим – призер ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, біології, переможець ІІІ етапу з екології. 

Лебедєва Юлія – переможець Регіонального фестивалю-конкурсу дитячої театральної творчості «Мельпомена & Ко», міського конкурсу дитячої творчості «Охтирська перлинка».

Табачун Діана – неодноразовий переможець  і призер міськрайонного фотокіноконкурсу «Дитячий погляд через об’єктив».  

Яскравою зіркою серед випускників школи є Мотренко Вікторія – фіналіст Програми обміну майбутніх лідерів FLEX ,яка повернулася з США, де отримала свідоцтво про освіту із золотою відзнакою та увійшла в 20-тку найкращих із  350 випускників. 

 

 Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2         

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – заклад, який зажив слави осередку науки, що дає міцні знання, ретельно вписуючи в стрічки своєї історії досягнення кожної дитини, кожного педагога , які в сумлінному труді прагнуть досягти вершин.

Сьогодні згуртований і досвідчений педагогічний колектив гордиться досягненнями навчального закладу за 2016-2017 навчальний рік: 23 призери у ІІ етапі і 4 призера  ІІІ етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін,  І місце у ІІ , ІІІ ,ІV етапах Всеукраїнського спортивно – масового заходу «Олімпійське лелеченя», ІІІ м  у обласному конкурсі «Знайди себе у маркетингу»,ІІ м у обласній конференції «Перший крок у науку» ,   ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів; перемога у ІІІ Сумському обласному конкурсі з комп’ютерної графіки «Розфарбуй життя», І місце   в заліку ХХV міських спортивних ігор школярів, команда   учнів школи виборола кубок міста серед команд КВК.

Гамідова Діана, Лабунець Катеринав, Максименко Олександра   - призери науково – практичної конференції слухачів Сумського територіального відділення МАН України «Перший крок у науку»,  Семененко Роман та Гамідова Діана -  призери  Міжнародної науково – практичної конференції учнівської молоді «Гагарінські читання».

В  2016-2017 навчальному році заклад випускає 23 учні, серед них 3 учні нагороджені золотими медалями: Гамідова Діана, Маслюк Дарина, Семененко Роман.

Серед випускників 2016-2017 року гордість школи – Семененко Роман  та Гамідова Діана –  багаторазові призери ІІ,ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з економіки, фізики. Маслюк Дарина - чемпіонка області з легкої атлетики на  дистанції 100 м та з естафетного бігу, призерка України з бігу на 100 м та чемпіонка України з естафетного бігу серед юнаків , молоді і юніорів,чемпіонка України з багатоборства.

Школа пишається своїми спортсменами - випускниками: Красношликом Антоном,Забаштою Анастасією, Гавриленко Ольгою, Гамідовою Діаною,  Авдухіною Кристиною, Холіним Артемом, Колодяжною Валентиною, Сачеком Артуром, Семененком Романом, Куйбан Іриною, Васильковим Даніїлом , Татаровою Яною, Коломієць Кариною. 

 

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області

 

  Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Охтирської міської ради Сумської області – це працездатний, із творчим запалом колектив педагогів, батьків, учнів, громади.  Знайти підхід до кожної дитини, підібрати ключі до розуміння дитячої душі, зробити доброю й теплою атмосферу спільної праці - завдання, яке ставить перед собою педагогічний колектив школи. 

Ця школа гуманна: тут дітей люблять, але вчать їх бути вимогливими до себе; демократична: тут діти вільні, але дисципліновані; безпечна: тут дбають про здоров’я дітей, але вчать відповідальності за себе; затишна: тут усі відчувають себе рівними членами однієї родини, але не її центром; інтелектуальна: тут панує культ навчання, але пам’ятають, що в житті є ще багато цікавого. 

Школа відома своїми прекрасними традиціями та пишається досягненнями своїх учнів.

Ткаченко Артем (учитель Ситнік Тетяна Михайлівна) здобув перемогу в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії й посів ІІ місце в IV етапі олімпіади з історії, що відбувалася в м. Черкаси.

У квітні 2017 р. команда «Штурм» виборола перемогу в ІІІ обласному (зональному) турі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт».

Гідно несуть честь випускників третьої школи учні 11-А та 11-Б класів. Гордістю, інтелектуальною елітою, надією школи є Гармаш Ірина, Колодяжний Владислав, Рибак Тетяна. Мудрі, скромні, що в навчанні завжди були перші. Випускники примножили шану школі, звеличили її ім’я.

Емоційна, упевнена в собі Хацько Валерія – переможець та учасник обласного етапу Всеукраїнських конкурсів – захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (секція правознавство).

Активний, ініціативний, ведучий шкільних та міських заходів на базі закладу Сушинський Іван, член Міжнародної асоціації танців, кандидат у майстри спорту України, переможець міжнародного фестивалю зі спортивно-бальних танців «Зимовий Оскар» у Словаччині.

Гордістю школи є випускники – спортсмени: Масло Владислав – переможець обласних змагань з легкої атлетики, виборов V місце на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики; Ємельяненко Євген - учасник обласних змагань з баскетболу в складі команди міста; Рогальський Валерій - учасник обласних змагань з футболу в складі команди міста.

Школа для випускників назавжди залишиться тією альма-матер, звідки починається життєвий шлях. Вона буде святинею, оселею, де завжди дотриманий Закон, де панує Честь, а в серцях її мешканців Любов.

 

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Охтирської міської ради Сумської області

Навчальний заклад із щирою  атмосферою родинності, доброти та невпинного руху до самовдосконалення, успіху і виховання конкурентоспроможного підростаючого покоління. Вісім років у закладі успішно функціонує інформаційно – технологічний профіль: озброєні знаннями з інформатики вихованці школи на високому творчому рівні володіють найновішими сучасними технологіями, це дозволяє їм реалізовувати себе на всіх рівнях суспільного життя. Так учень 11 класу  Кирпотенко Владислав виборов І місце в обласному творчому конкурсі з комп’ютерної графіки «Розфарбуй життя» та здобув перемоги в ІІ етапі учнівських олімпіад з ІКТ, фізики, астрономії. Удовиченко Валентина, випускниця 11 класу стала переможцем обласного етапу конкурсу «Знай і люби свій рідний край» та посіла ІІІ місце в обласному етапі конкурсу – захисту учнівських науково – дослідницьких робіт МАН з української мови. Одинадцятикласники Берест Артур, Свиридюк Павло стали переможцями міської спартакіади допризовної підготовки та  учасниками обласного етапу. Команда школи, до складу якої входять  і випускники Сергієнко Карина, Кирпотенко Владислав ввійши до ТОП 5 команд Сумської області Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів «Відкривай Україну» та продовжують роботу над проектом у Всеукраїнському етапі.

 

 Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Романа Костянтиновича Рапія

 

Школа працює за програмою педагогічної технології «Росток». Старша школа працює за інформаційно-технологічним профілем.

Педагогічний колектив складається з 65 учителів, серед яких лауреати всеукраїнського конкурсу «Учитель року»: Жадан Віктор Володимирович, номінація «Історія», Сокол Інна Юріївна, номінація «Інформатика», Драло Анна Станіславівна, номінація «Початкові класи».

У 2016-2017 навчальному році школа виборола ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці у навчальних закладах, ІІ місце у півфіналі проекту «Відкривай Україну» серед команд Сумської області, ІІ місце у ХХV міській спартакіаді школярів міста.

Гордістю школи є 43 переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Серед них випускники Слободян Єлизавета, Когут Валерія, Савченко Дмитро, Рябухіна Аріна, Міхаліна Валентина, Бондаренко Анна, Годун Анастасія.

Спортивну славу школі принесли учні-випускники Мащенко Олег, Альніков Євген, Мініна Анастасія, Діброва Євген, призери обласних та міських змагань з футболу, баскетболу, волейболу,  багаторазові переможці міжнародного турніру з футболу у складі команди «Нафтовик» - Бич Віталій, Холобок Владислав, Вербицький Єгор.  Переможці в особистому заліку з підтягування, бігу, метання гранат у міській спартакіаді серед допризовної молоді випускники Талалай Едуард та Рябіченко Вадим.

Школа пишається випускниками Рябухіною Аріною – неодноразовим призером обласного джаз-фестивалю «Філармонія» та призером ІІІ Міжнародного Європейського відкритого фестивалю-конкурсу інструментального та вокального мистецтва; Луцик Ангеліною – лауреатом обласного етапу Всеукраїнського конкурсу читців імені Тараса Григоровича Шевченка; Годун Анастасією – призером міського конкурсу юних літераторів, присвяченого вшануванню 110-ї річниці від дня народження І.П.Багряного.

 

Охтирська  ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

У 2016-2017 навчальному році колектив Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 отримав подяку військової частини м. Костянтинівка за підтримку та надану волонтерську допомогу.

Протягом року учні закладу вибороли 23 перемоги на міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та дві – на обласному. 

5 старшокласників вибороли І-гі та один – ІІ місця за результатами Всеукраїнського інтерактивного он-лайн конкурсу «Ми – патріоти України!».

5 школярів – призери Міжнародного інтерактивного конкурсу «Знай-Ка!»

З учні школи стали переможцями обласного етапу Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя».

Випускниця школи Думчикова Тетяна має третє місце на ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, 2 місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких  робіт  учнів-членів  Малої  академії наук України, третє місце на ХХ обласному літературному конкурсі «Проба пера».

Одинадцятикласниця Моісєєнко Віталіна – фіналіст VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможець Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Я гордий  тим, що українець зроду», здобула третє місце на  обласному етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мови та літератури, друге місце в обласному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, друге місце у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2016».

Заяц Інна – фіналіст Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2016», має третє місце в ХХ обласному літературному конкурсі «Проба пера».

Мірошник Юлія має перше місце у обласному етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Гаранжа Юлія та Канівець Дарина мають призові місця у обласній науково-практичній конференції «Перший крок у науку».

Моісєєнко Дмитро виборов перше місце  у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність».

 

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

На «Веселкову стежину» ступають випускники Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, директор школи - Сергієнко Олена Миколаївна, класний керівник – Шатоха Світлана Миколаївна.

Творчий педагогічний колектив підготував 13 призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учитель біології Батюк Ольга Григорівна – 3 призери ІІІ етапу та одного призера ІV етапу.

Гордістю школи є випускниця Пилипко Катерина, яка четвертий рік стає переможцем Всеукраїнської олімпіади з біології: І місце посіла у ІІІ етапі та І місце у ІV етапах, пройшла конкурсні відбірково-тренувальні збори та увійшла до складу команди учнів України, які братимуть участь у міжнародній учнівській олімпіаді з біології. Посіла І місце у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  України.

Випускниця Часовських Анастасія стала переможцем І Регіонального творчого Інтернет-конкурсу «Здорове харчування – запорука здоров’я нації».

Шаркова Катерина виборола ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з біології, ІІІ місце у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, ІІІ місце у науково-практичній конференції «Перший крок у науку», ІІ місце у Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Ерудит».

Попова Анна виборола ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з біології, ІІ місце у Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі МАН-Юніор «Ерудит».

Дараган Ірина посіла два ІІІ місця у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, І місце у науково-практичній конференції «Перший крок у науку», І місце у Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі МАН-Юніор «Ерудит».

Козодав Марина виборола І місце у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, І місце у науково-практичній конференції «Перший крок у науку», І місце у Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі МАН-Юніор Ерудит.

Череда Ганна посіла І місце у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, І місце у Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі МАН-Юніор Ерудит, ІІ місце у науково-практичній конференції «Перший крок у науку», ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі МАН-Юніор Дослідник.

Сукачов Назар посів І місце у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Досягненням закладу є перемоги у спортивних змаганнях: Лигіна Олександра здобула перемогу на чемпіонаті України з панкратіону: І місце у розділі Традішн, І місце – Греплінг-Гі, ІІ місце – Греплінг Ноу-Гі. Колодяжний Єгор – неодноразовий призер обласних, Всеукраїнських чемпіонатів з боротьби самбо та дзюдо, Більська Дар’я - неодноразовий переможець обласних змагань з легкоатлетичного кросу.

 

 Охтирська гімназія

«Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом», - під таким девізом у цьому навчальному році працював педагогічний колектив Охтирської гімназії.

Сьогодні з дружньої гімназійної родини  йдуть у доросле життя випускники, які разом із учителями-наставниками своєю щоденною працею утверджували імідж навчального закладу та гідно несли ім’я гімназиста. Вони неодноразово захищали честь гімназії на Міжнародних конференціях ООН, Всеукраїнських конференціях Асоціаційованих шкіл ЮНЕСКО. Серед випускників є активні учасники Міжнародних проектів виїзного засідання Європарламенту, проектівMammedia, федерації Клубів ЮНЕСКО в США «Ми будуємо мир».

Пишаємося неодноразовими переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін та учасниками обласного етапу конкурсу-захисту МАН, серед яких Гуцова Анна, Мащенко Георгій, Нетіпа Катерина, Герасименко Тетяна.

Линник Катерина – переможець Міжнародної науково-практичної конференції «Гагарінські читання», обласної науково-практичної конференції «Перший крок у науку», Першого Всеукраїнського українознавчого фестивалю «Сонячні пелюстки». 

Неодноразово п’єдестал першості в обласних та міських спортивних змаганнях виборювали Болдирєв Владислав, Марченко Марія, Воронько Вікторія, Гуцова Анна, Линник Катерина.

«Золоті голоси гімназії» -  Вітренко Анастасія, Герасименко Тетяна , які неодноразово посідали призові місця у вокальних конкурсах різних рівнів.

Крокуй сміло, прекрасна юнь, і пам’ятай: ти – надія своєї країни України!

vup1.jpgvup2.jpgvup3.jpg vup4.jpgvup5.jpgvup6.jpgvup7.jpgvup8.jpgvup9.jpgvup10.jpgvup11.jpgvup12.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради